Monika Vengrínová Iné športy

Tretí zápas popradským futsalistom nevyšiel: Z Malaciek sa vrátili bez bodu

Tretí zápas na pôde súpera futsalistom FC K_Corp Poprad tentokrát nevyšiel podľa predstáv a z Malaciek sa vrálili bez bodu, keď na pôde súpera prehrali vysoko 3:8.

Ilustračný obrázok k článku Tretí zápas popradským futsalistom nevyšiel: Z Malaciek sa vrátili bez bodu

„Lepšie začali domáci, ktorí otvorili skóre, nám sa však rýchlo podarilo vyrovnať Rakovským. Do polčasu ešte domáci pridali jeden gól, na ktorý sme dokázali odpovedať Troppom,“ prezradil asistent trénera Tomáš Melničuk.

Aj druhý polčas lepšie začali domáci, keď už po minúte naklonili výsledok na svoju stranu. Popradčania dokázali aj do tretice vyrovnať, opäť bol úspešný strelec Tropp, to však už hrali bez zbytočne vylúčeného Rackovského.

V nasledujúcich minútach naši hráči nevyužili dve gólové príležitosti a v poslednej päťminútovke sa to celé zosypalo, keď postupne inkasovali päť gólov. "Musíme si vziať z chýb v tomto zápase ponaučenie a svedomito sa pripravovať na ďalší openligový zápas,“ dodal Melničuk.

1.SFC CANARIA TEAM MALACKY – FC K_CORP POPRAD 8:3 (2:2)

Góly Popradu: Tropp 2, Rackovský
ŽK: Badzik, Tropp, Rackovský 2
ČK: Rackovský po 2 ŽK