Veľký ťahák pre športových fanúšikov: ROZPIS zápasov MS vo futbale 2018

Majstrovstvá sveta vo futbale sa v tomto roku uskutočnia v Rusku. Pozrite si kompletný rozpis zápasov od prvého výkopu až po finále.

Ilustračný obrázok k článku Veľký ťahák pre športových fanúšikov: ROZPIS zápasov MS vo futbale 2018
Zdroj: TASR

Dovedna 32 tímov v 8 skupinách zabojuje už od 14. júna na ruskej pôde o zisk najcennejšej futbalovej trofeje na svete. Majstrovstvá sveta prinesú množstvo kvalitných športových zápolení. Slovensko sa na tomto prestížnom podujatí nepredstaví, no množstvo športových priaznivcov bude napriek tomu sledovať stretnutia plné akcie a nádherných futbalových momentov.

Pozrite si kompletný rozpis zápasov MS 2018, ktoré sa odohrajú v Rusku.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Zloženie skupín

Skupina A: Egypt, Rusko, Saudská Arábia, Uruguay

Skupina B: Irán, Maroko, Portugalsko, Španielsko

Skupina C: Austrália, Dánsko, Francúzsko, Peru

Skupina D: Argentína, Chorvátsko, Island, Nigéria

Skupina E: Brazília, Kostarika, Srbsko, Švajčiarsko

Skupina F: Južná Kórea, Mexiko, Nemecko, Švédsko

Skupina G: Anglicko, Belgicko, Panama, Tunisko

Skupina H: Japonsko, Kolumbia, Poľsko, Senegal

Poznámka: Do osemfinále postupujú prvé dva tímy z každej skupiny

Zápasy základných skupín

Program 14.06.

17:00 Rusko – Saudská Arábia

Program 15.06.

14:00 Egypt – Uruguaj

17:00 Maroko – Irán

20:00 Portugalsko – Španielsko

Program 16.06.

12:00 Francúzsko – Austrália

15:00 Argentína – Island

18:00 Peru – Dánsko

21:00 Chorvátsko – Nigéria

Program 17.06.

14:00 Kostarika – Srbsko

17:00 Nemecko – Mexiko

20:00 Brazília – Švajčiarsko

Program 18.06.

14:00 Švédsko – Južná Kórea

17:00 Belgicko – Panama

20:00 Tunisko – Anglicko

Program 19.6.

14:00 Kolumbia – Japonsko

17:00 Poľsko – Senegal

20:00 Rusko – Egypt

Program 20.06.

14:00 Portugalsko – Maroko

17:00 Uruguaj – Saudská Arábia

20:00 Irán – Španielsko

Program 21.06.

14:00 Dánsko – Austrália

17:00 Francúzsko – Peru

20:00 Argentína – Chorvátsko

Program 22.06.

14:00 Brazília – Kostarika

17:00 Nigéria – Island

20:00 Srbsko – Švajčiarsko

Program 23.06.

14:00 Belgicko – Tunisko

17:00 Južná Kórea – Mexiko

20:00 Nemecko – Švédsko

Program 24.06.

14:00 Anglicko – Panama

17:00 Japonsko – Senegal

20:00 Poľsko – Kolumbia

Program 25.06.

16:00 Saudská Arábia – Egypt

16:00 Uruguaj – Rusko

20:00 Irán – Portugalsko

20:00 Španielsko – Maroko

Program 26.06.

16:00 Austrália – Peru

16:00 Dánsko – Francúzsko

20:00 Island – Chorvátsko

20:00 Nigéria – Argentína

Program 27.06.

16:00 Južná Kórea – Nemecko

16:00 Mexiko – Švédsko

20:00 Srbsko – Brazília

20:00 Švajčiarsko – Kostarika

Program 28.06.

16:00 Japonsko – Poľsko

16:00 Senegal – Kolumbia

20:00 Anglicko – Belgicko

20:00 Panama – Tunisko

Osemfinále

  1. zápas 30.6. o 16.00 ho­dine
  2. zápas 30.6. o 20.00 ho­dine
  3. zápas 1.7. o 16.00 hodine
  4. zápas 1.7. o o 20.00 ho­dine
  5. zápas 2.7. o 16.00 hodine
  6. zápas 2.7. o o 20.00 ho­dine
  7. zápas 3.7. o 16.00 hodine
  8. zápas 3.7. o o 20.00 ho­dine

Štvrťfinále

  1. zápas 6.7. o 16.00 hodine
  2. zápas 6.7. o 20.00 hodine
  3. zápas 7.7. o 16.00 hodine
  4. zápas 7.7. o 20.00 hodine

Semifinále

  1. zápas 10.7. o 20.00 ho­dine
  2. zápas 11.7. o 20.00 ho­dine

Zápas o tretie miesto

14.7. o 16.00 ho­dine

Finále

15.7. o 17.00 ho­dine

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame