han Rôzne Video

VIDEO: Dali to na Rytmusa! Kvarteto hokejistov si ZARAPOVALO vo vianočnej pesničke

Čo by to boli za Vianoce, bez novej pesničky na sviatočnú tému?! Tentoraz sa pridali aj hokejisti Popradu, ktorí dokonca predviedli svoje rapové schopnosti.

Zdroj: YouTube.com
Hokejisti Poprad sa dali na rapovanie
6
Galéria

Popradu to v tejto sezóne, ktorá je výrazne poznačená pandémiou koronavírusu, ide v skutku skvele. Sú na čele najvyššej slovenskej súťaže Tipos Extraliga. Vidno, že hráči spod Tatier majú pohodičku aj v šatni.

Song v štýle sviatkov

Štyria lídri HK Poprad sa dalo nahovoriť, aby predviedli svoj hudobný talent. Presnejšie ide o Marcela Haščáka, Dávida Skokana, Petra Bjalončíka a Michaela Vandasa. Títo „páni“ si nielen zanôtili, či skôr predviedli svoje rapové prvky a lá Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ale ešte si aj zahrali vo videoklipe. Ide o pesničku s názvom Vianočný deň, ktorej autorom je Braňo Majerčík.

Užili si to

Oslovili sme popradského útočníka Dávida Skokana, aby sa ku tomu vyjadril. „Bol som oslovený autorom pesničky Braňom Majerčíkom, či by sme mali záujem si zaspievať a nahrať vianočnú pesničku. Priznám sa, že som chcel vidieť ako také nahrávanie pesničky prebieha. Teraz musím povedať, že to bola super skúsenosť,“ uviedol Skokan pred Dnes24.sk.

VIDEO z pesničky Vianočný deň, si môžete pozrieť aj TU.

ddd

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM