Viktória (16) z Levoče odišla z domu, odvtedy sa neozvala: Nevideli ste ju niekde?

Polícia hľadá Viktóriu (16) z Levoče, ktorá deň pred Silvestrom odišla od svojho otca a odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu.

Ilustračný obrázok k článku Viktória (16) z Levoče odišla z domu, odvtedy sa neozvala: Nevideli ste ju niekde?
Zdroj: KRPZ Prešov

Viktória Karasová (16) pochádzajúca z Levoče je nezvestná od 14. hodiny dňa 30. decembra minulého roka, kedy odišla z miesta svojho prechodného bydliska od svojho otca a od uvedenej doby sa do miesta trvalého bydliska nevrátila, ani o sebe nepodala svojim príbuzným žiadnu správu. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

Viktória je vysoká 160 centimetrov, má dlhé čierne rovné vlasy a hnedé oči. „Naposledy mala na sebe oblečenú čiernu zimnú vetrovku do pása s kožušinou na kapucni a obuté mala čierne tenisky značky VANS,“ uviedla policajná hovorkyňa.

Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe oznámte na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru Poprad, na telefónne číslo 0961 893 371 alebo na linku 158. „Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebookej stránky Policajného zboru,“ dodala Ligdayová.

Zdroj: KRPZ Prešov