Správy

VIZUALIZÁCIE: V Poprade vyrastú bytové domy Barbora

V Poprade už onedlho pribudnú nové byty. Na sídlisku Juh IV – Merťuky začnú na jar budúceho roka stavať komplex s názvom Bytové domy Barbora. Prví obyvatelia by sa doň mohli nasťahovať koncom roka 2021.

Ilustračný obrázok k článku VIZUALIZÁCIE: V Poprade vyrastú bytové domy Barbora
5
Galéria
Zdroj: TRISTÁN studio, s.r.o.

Pribudnúť by malo 128 bytov v dvoch sedempodlažných bytových domoch. K nim bude prináležať bezproblémové parkovanie na parkovacích státiach buď v podzemných garážach, alebo vonku pri objekte.

Súčasťou projektu je detské ihrisko, relaxačno-športová plocha, trávnatá plocha a sadové úpravy pre príjemný pocit z bývania.

Projekt je určený ľuďom, ktorí preferujú mestský životný štýl a chcú mať všetko na dosah. Popri kvalitnom vyhotovení s využitím moderných technológií je nespornou výhodou aj ničím neobmedzený výhľad na Vysoké Tatry,“ avizuje za developera, spoločnosť KAMI PROFIT, s.r.o. jej konateľ Milín Kaňuščák. Na výber budú dvojizbové a trojizbové byty i garsónky.

Bytové domy sa budú nachádzať  na sídlisku Juh IV – Merťuky v Poprade. Lokalita má blízko k prírode, tri základné školy a päť škôlok, cyklistický chodník, zastávka MHD je minútu pešej chôdze od bytových domov.

Neďaleko sú nákupné centrá MAX, FORUM, Kaufland, Lidl a športová hala. Predaj bytov chce developer začať už čoskoro.

Pozrite si vizualizácie v galérii

Takto budú vyzerať bytové domy Barbora v Poprade
5
Galéria
Zdroj: TRISTÁN studio, s.r.o.

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie