Voľby u susedov: Kto sa stal starostom v obciach v okresoch Kežmarok a Levoča?

Pozrite si priebežné výsledky volieb z okresov Kežmarok a Levoča, tak ako ich postupne zverejňuje štatistický úrad SR.

Peter Handzuš
Ilustračný obrázok k článku Voľby u susedov: Kto sa stal starostom v obciach v okresoch Kežmarok a Levoča?
Zdroj: TASR

Okres Kežmarok

Abrahámovce
Stanislav Lapko

Bušovce
Daniel Jurek

Červený Kláštor
Štefan Džurný

Havka
Pavol Jabrocký

Holumnica
Jana Tureková

Hradisko
Stanislava Kellnerová

Jezersko
Milan Krempaský

Jurské
Zuzana Molčanyová

Krížová Ves
Jozef Grivalský

Ľubica
Ján Kapolka

Lechnica
Jozef Musala

Lendak
Pavel Hudáček

Malá Franková
Milan Kalafut

Malý Slavkov
Ladislav Oravec

Matiašovce
Marián Štefaňák

Mlynčeky
Milena Svocáková

Osturňa
Kristína Gregoričková

Podhorany
Jozef Oračko

Rakúsy ** Lenka Fedáková**

Reľov
František Dudžák

Slovenská Ves
Stanislav Gallik

Spišská Belá
Jozef Kuna

Stará Lesná
Ľubomír Lauf

Spišská Stará Ves
Jan Kurňava

Spišské Hanušovce
Jozef Dudžák

Stráne pod Tatrami
Rastislav Sloveňák

Tvarožná
Dagmar Mathiová

Toporec
Gustáv Pompa

Veľká Lomnica
Peter Duda

Veľká Franková
Pavol Soľava

Vlková
Peter Bendík

Vlkovce
Ján Kalata

Vojňany
Marián Gaborčík

Vrbov
Tatiana Faltinová

Výborná
Viera Strelová

Zálesie
Martin Klimek

Žakovce
Katarína Krullová

Okres Levoča

Baldovce
Jozef Mlynár

Beharovce
Zuzana Škotková

Bijacovce
Ján Pivovarniček

Brutovce
Mária Petreková

Buglovce
Vincent Koňak

Dlhé Stráže
Zdena Jurčíková

Dravce
Peter Faltin

Doľany
Štefan Kamenický

Domaňovce
Martina Bednárová

Dúbrava
Ondrej Hovančík

Granč – Petrovce
Peter Pitoňák

Harakovce
Božena Cmorejová

Jablonov
Jozef Molčan

Kĺčov
Miroslav Fabian

Korytné
Peter Palenčár

Kurimany
Martin Faltin

Levoča
Miroslav Vilkovský

Lúčka
Ľuboš Taranský

Nemešany
Mária Gallovičová

Nižné Repáše
Marta Vrabľová

Oľšavica
Mikuláš Demočko

Ordzovany
Andrea Mlynarčíková

Pavľany
Mária Komarová

Poľanovce
Jozef Kaľavský

Pongrácovce
Mária Matlochová

Spišské Podhradie
Michal Kapusta

Spišský Hrhov
Vladimír Ledecký

Spišský Štvrtok
Ján Greš

Studenec
Jozef Rusnák

Torysky
Ján Čarák

Úloža
Pavol Abrahamovský

Vyšné Repáše
Jozef Gura

Vyšný Slavkov
Gabriel Grobarčíková

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame