Krimi

Vražda v Kežmarku: INFO o dvoch zranených mužoch v popradskej nemocnici

Po incidente v Kežmarku, pri ktorom došlo v pondelok (20.1.) podvečer k úmrtiu jedného muža, ostávajú dvaja zranení hospitalizovaní v popradskej nemocnici. V akom sú stave?

Ilustračný obrázok k článku Vražda v Kežmarku: INFO o dvoch zranených mužoch v popradskej nemocnici
Zdroj: TASR

Potvrdila to hovorkyňa nemocnice Sylvia Galajda s tým, že jeden z mužov si neželá, aby poskytovali informácie o jeho zdravotnom stave.

Druhý zo zranených, 38-ročný muž, je umiestnený na oddelení úrazovej chirurgie, je po operačnom zákroku, stabilizovaný a mimo ohrozenia života. Cíti sa v rámci možností dobre, mal bodné poranenie v oblasti hrudníka a ako nám povedal, je rád, že je v rukách lekárov, a že z incidentu takto vyviazol. Zároveň dodal, že si situáciu a zranenie nezavinili sami, takže verí, že sa to podarí vyšetriť,“ uviedla Galajda.

Po incidente, ktorý sa odohral v jednom z kežmarských penziónov, zdravotnícki záchranári ošetrili a do nemocnice previezli aj 44-ročného muža. Na mieste sa nachádzala aj ďalšia obeť s bodným poranením, ktorá však už nejavila známky života.

Prípadom sa v súčasnosti zaoberá krajský policajný vyšetrovateľ, ktorý začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. „K prípadu nie je možné ani nateraz poskytnúť bližšie informácie. Hneď, ako to procesné úkony dovolia, budeme verejnosť informovať,“ dodala krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová.

Brutálny incident v kežmarskom penzióne: Polícia hovorí o vražde
6
Galéria
Zdroj: TASR

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM