Tlačové správy

Výherný deň Kinekus Poprad - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!

Výnimočný deň plný radosti, zábavy a vzrušujúcich odmien sa blíži! Kinekus pokračuje v šnúre úspešných akcií s názvom „Výherný deň Kinekus” tentokrát v Poprade.

Ilustračný obrázok k článku Výherný deň Kinekus Poprad - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!
7
Galéria
Zdroj: Kinekus

Už v sobotu 22. júla od 8:00 – 18:00 zažijete skvelý rodinný deň plný úžasných prekvapení v predajni Kinekus Poprad Dlhé Hony 5268/9, 058 01 Poprad – vedľa OC MAX.

Zdroj: Kinekus

Počas celého dňa budú pre deti pripravené rôzne atrakcie, ako napríklad skákací hrad či balóniky a chýbať nebude ani náš maskot – sliepočka Klotilda v nadživotnej veľkosti. Dospelí však tiež určite neodídu s prázdnymi rukami. Čakajú ich odmeny za každý nákup, súťaž, chutné občerstvenie, hudba s moderátorkou a taktiež stánky s najnovším sortimentom. Atmosféru dotvorí aj folklórna skupina Kravianec a stánok s umeleckou tvorbou ručne maľovaného skla. Za akýkoľvek nákup bude každý zákazník odmenený poukážkou na ďalší nákup v hodnote dvoch eur.

Zdroj: Kinekus

Pri stánku s občerstvením si za svoj nákup môžete pochutnať na cukrovej vate alebo chutnej domácej klobáske s čapovanou kofolou, prípadne v bezmäsitej verzii aj na sladkom koláči s kávou. Zapojiť sa budete môcť aj do súťaže o záhradné kreslo ZOE z masívu v hodnote 142,99 eur.

Za každý váš nákup budete odmenení. Ak však nakúpite nad 30 eur, budete mať príležitosť točiť kolesom Kinekus a vyhrať okamžité a užitočné výhry, ako napríklad detskú hojdačku, záhradné nožnice, skrutkovače, dosku na krájanie, panvicu, ale aj plyšovú klotildu alebo knihu plnú užitočných rád. K tomu všetkému dostanete aj chutné občerstvenie.

Zdroj: Kinekus

Nenechajte si ujsť možnosť výhodne nakúpiť užitočné veci do dielne, záhrady alebo domácnosti a pritom si užiť pestrý rodinný deň v predajni Kinekus Poprad v sobotu 22. júla. Výherný deň Kinekus bude prebiehať už od 8:00 – 18:00. Teší sa na vás tím nadšencov z predajne Kinekus.

Viac informácií získate na tejto stránke.

Zdroj: Kinekus

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Kinekus
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM