20. decembra pokračovala Popradská futsalová liga 7.-8. kolom, a prehupla sa do svojej druhej tretiny. Mimoriadne sa darilo Gallovičovi z Veľkej 1984, ktorý strelil svojm súperom 9 gólov a vyhupol sa na 3. miesto v štatistike strelcov.

Ilustračný obrázok k článku Yong Guns sviatkujú bez straty bodu na prvom mieste. Ej Dze ! získali prvý bod v prvej tohtoročnej bezgólovej remíze

Prvý zápas kola priniesol veľkú drámu. Chalani z Beer Boys bez striedajúcich hráčov sa zahryzli do Veľkej. Veličania útočili, pivári dávali góly a polčas vyhrali 2:1. V druhom im pomaly dochádzali sili. Ešte tri minúty pred koncom svietilo na ukazovateli skóre 3:3. Prišiel čas agilného Galloviča Ľ. z Veľkej a hetrikom zabezpečil výhru svojmu družstvu. Aj v druhom zápase mu to padalo, keď družstvu Ej Dze! nastrielal 5 gólov zo 7.

Strelecké hody mali súperi družstva FC Starí Juch. Elron Team im nadelil 15 a Matejovce 12 gólov. Hráči FC Starí Juch asi príliž dlho oslavovali svoje prvé 3 body z pred dvoch týždňov. Známky únavy boli u niektorých viditeľné ešte v sobotu. Toto určite nie je cesta za úspechmi a víťazstvami.

Darilo sa družstvám Young Guns i Veľkej 1984, ktoré si odniesli plný bodový zisk. Mladíci z Young Guns potvrdili tohtoročnú neporaziteľnosť i v priamej konfronácii s B-Teamom. Vyhrali a sviatkovať budú na prvom mieste. Obe družstvá do svojho spoločného zápasu ešte nestratili ani bod. Guns kontroloval víťazstvo počas celého zápasu. Minútu pred koncom sa podarilo B-Teamu Svitekom dostať na dostrel jedného góla. Avšak vyrovnať sa im už nepodarilo. Pred záverečnou sirénou prišiel nedovolený zákrok brankára B-Teamu Zemčáka, za ktorý videl červenú kartu.

Družstvo Ej Dze ! s najskromnejšou súpiskou sa posilnilo, no ešte im chýba zohratosť. Pozornou obranou i skvele chytajúcim brankárom Tomaľom si pripísali prvý bod vôbec po prvej bezgólovej remíze 0:0.

Tabuľke strelcov kraľuje i naďalej Chromčo z Young Guns pred Fejerčákom z Veľkej 1984. Zatiaľ najlepším brankárom je Vaško z Young Guns, s priemerom 1,86 gólu na zápas, pred Remžom z Elron Teamu s priemerom 3,00.

Výsledky:

BEER BOYS – VEĽKÁ 1984 3:6 (2:1) Góly: Meliherčík, Rušin, Tomko – Gallovič Ľ. 4, Baťo, Šifra Brankári: Mlynarčík – Smižanský

FC STARÍ JUCH – ELRON TEAM 0:15 (0:5) Góly: Kaleta 4, Bilina, Mezovský po 3, Michlík, Štrbka M. po 2, Karabin Brankári: Dziviak – Remža

VEĽKÁ 1984 – EJ DZE ! 7:1 (3:1)
Góly: Gallovič Ľ. 5, Repiščák, Šifra – Dravecký
Brankári: Smižanský – Tomaľa

BEER BOYS – B-TEAM 3:7 (2:2)
Góly: Rušin 2, Tomko – Fejerčák, Mikša po 2, Bodnár, Čuba, Svitek
Ž.K: Svitek /B-Team/
Brankári: Mlynarčík – Zemčák

FC STARÍ JUCH – MATEJOVCE 1:12 (0:5)