Kultúra

Zabojujú o prestížnu korunku: Zoznámte sa so semifinalistkami Miss východné Slovensko

Ktorá je vašou favoritkou? Zo štyroch kastingov vzišla táto 14-členná semifinálová zostava Miss východné Slovensko 2020.

Ilustračný obrázok k článku Zabojujú o prestížnu korunku: Zoznámte sa so semifinalistkami Miss východné Slovensko
15
Galéria

„Krásne ženy sú to, čím na východe núdzou netrpíme,“ uvádzajú organizátori súťaže Miss východné Slovensko 2020, ktorá už pozná svoju semifinálovú zostavu.

Finále v marci 2020

Tvorí ju 14 krások, pričom tie vzišli zo štyroch kastingov. Konali sa v Poprade, v Prešove a dvakrát v Košiciach. A v metropole východného Slovenska sa 27. marca 2020 uskutoční aj finálový večer.

V ňom sa však predvedie už len 12 finalistiek. O tom, ktoré to budú, rozhoduje verejnosť prostredníctvom „lajkov“ na facebookovej stránke súťaže.

Semifinalistky majú už za sebou aj prvé sústredenie, ktoré sa uskutočnilo v Krompachoch. Vo finále ich bude tradične čakať niekoľko divákmi obľúbených disciplín.

Miss východné Slovensko je pokračovaním formátu Miss Domaša. Najprestížnejšia súťaž krásy na východnom Slovensku uzrela svetlo sveta po prvý raz v roku 1996 v oblasti Valkov.

V tomto roku došlo k zmene titulu Miss Domaša na titul Miss Východné Slovensko. Podmienkou pre účasť na kastingoch bol okrem iného pôvod na východnom Slovensku.

A teraz si už v pripojenej fotogalérii pozrite semifinalistky Miss východné Slovensko 2020.

Z castingov vzišlo 14 semifinalistiek: Jedna z nich bude Miss východné Slovensko
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie