Monika Vengrínová Tlačové správy

Začínali ako malá rodinná firma, dnes ponúkajú takmer 1500 nehnuteľností: Reality Alpia už aj v Poprade

Hoci realitných kancelárií rastie ako húb po daždi, táto sa od ostatných čímsi líši. Zakladá si na profesionalite svojich maklérov, prepracovanej forme reklamy a kvalitnej prezentácii nehnuteľností. A jej služby už môžete využiť aj v Poprade.

Ilustračný obrázok k článku Začínali ako malá rodinná firma, dnes ponúkajú takmer 1500 nehnuteľností: Reality Alpia už aj v Poprade
Zdroj: Dnes24.sk

Reality Alpia na trhu s nehnuteľnosťami pôsobia už sedemnásť rokov. Začínali ako malá rodinná firma, v poslednej dobe sa však rozširujú a stáva sa z nich úspešná realitná spoločnosť. Aktuálne majú šesť pobočiek, pričom najnovšia z nich, otvorená len začiatkom tohto roka, sa nachádza práve v Poprade.

„Za pol roka fungovania v tomto meste sme nabrali širokú ponuku a prijali sme do nášho tímu viacero schopných maklérov, ktorých starostlivo školíme, aby poskytovali najlepšie možné služby,“ uviedol výkonný riaditeľ Reality Alpia Michal Potaš.

Až dvesto nehnuteľností v Poprade

Realitná spoločnosť Reality Alpia má vo svojej ponuke momentálne približne 1500 nehnuteľností, pričom až dvesto z nich v Poprade. Venuje sa všetkým typom nehnuteľností, od bytov, cez rodinné domy a rekreačné objekty, až po komerčné nehnuteľnosti.

„Klientom poskytujeme všetky služby súvisiace s realitami. Predávajúcim kvalitne odprezentujeme nehnuteľnosť a nájdeme kupcu, bezpečne ho prevedieme celým obchodom tak, aby dostal svoje peniaze a tiež poskytneme poradenstvo a servis po predaji nehnuteľnosti,“ vysvetlil Potaš s tým, že pre kupujúceho vedia cielene vyhľadávať nehnuteľnosť, zabezpečiť mu obhliadky a bezpečne ho previesť obchodom tak, aby bola nehnuteľnosť naňho prepísaná. Samozrejmosťou je servis po predaji súvisiaci s prihláseniami a pod.

Doma v realitách

Okrem toho sa Reality Alpia zaoberajú i výkupom či oddĺžením nehnuteľností aj tesne pred dražbou a všetkými úkonmi s tým súvisiacimi. Poskytnú vám tu i rôzne služby spojené s právnym poradenstvom ohľadom realitného práva, či obchodným poradenstvom. Vydajú vám tiež odhady trhových cien nehnuteľností použiteľných na súde alebo pri dedičskom konaní. Ponúkajú aj najlepšiu ponuku na trhu v oblasti poskytovania hypotekárnych úverov a kompletný servis spojený s financovaním nehnuteľností, ako aj samostatné vybavenie úverov cez certifikovaného sprostredkovateľa vo všetkých bankách.

„V realitách sme ako doma, preto je našim mottom „Doma v realitách“. Chceme ľuďom pomáhať nájsť im domov a byť pri ich veľkých životných zmenách. Poskytneme im pocit istoty, že obchod prebehne v poriadku,“ ozrejmil výkonný riaditeľ s tým, že do svojho tímu si vyberajú ľudí so silnými zásadami tak, aby ich prvoradou motiváciou bolo ľuďom pomôcť a vždy, keď niečo sľúbia, tak to aj splniť.

Prepracovaný školiaci systém i reklama

A práve profesionalitou maklérov sa Reality Alpia, podľa výkonného riaditeľa, líšia od konkurenčných realitiek, ktorých je aj v Poprade množstvo. Svojich maklérov zamestnávajú, čo znamená, že ich musia starostlivo zaškoliť.

„Konkurencia, ktorá pracuje na živnosti, sa svojim maklérom nevenuje tak, ako my, lebo maklér ju nestojí nič, kým niečo nezarobí. U nás to tak nie je. Máme prepracovaný školiaci systém pre začínajúcich maklérov. Vieme ich podporiť a riadne ich všetko naučiť. Tiež máme veľmi výhodné podmienky pre starších, skúsenejších maklérov,“ prezradil Potaš a dodal, že prepracovaná v ich realitke je aj ich reklama, kde každý maklér dostane kvalitnú prezentáciu nehnuteľností: „V neposlednom rade nehnuteľnosti vykupujeme, čiže provízia makléra sa môže rapídne zvýšiť. Keďže sme veľká firma, vieme zabezpečiť aj kariérny rast pre šikovných ľudí túžiacich po uplatnení“.

Reality Alpia nájdete v Poprade na Nám. sv. Egídia 3/5 a všetky informácie o nich a ich službách, ako i ponuku nehnuteľností nájdete na www.realityalpia.sk

PR – Za obsah správy zodpovedá objednávateľ správy.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM