Pavol Hrabovský Rôzne

Zaneprázdnený Mikuláš, hviezdna komédia a koncert na námestí: Druhý adventný víkend v Poprade

S príchodom Mikuláša a tuhej zimy, sa aj tento víkend môžete tešiť na zaujímavé udalosti, ktoré sa odohrajú v našom meste. Bude to hokej alebo posedenie pri punči? Nechajte sa inšpirovať redakčným výberom.

Ilustračný obrázok k článku Zaneprázdnený Mikuláš, hviezdna komédia a koncert na námestí: Druhý adventný víkend v Poprade
Foto: Pavol Hrabovský

Popradské líšky – HC OSY Spišská Nová Ves

7. decembra o 18:45 hod., Zimný štadión Poprad

Popradské dievčatá sa v sobotu predstavia proti súperkám zo Spišskej Novej Vsi. Príďte si aj vy vychutnať výbornú atmosféru na spišskom derby a podporte Popradské líšky k zisku cenných bodov.

Otvorené manželstvo

7. decembra o 19:00 hod., Dom kultúry

Komédia, ktorá pochádza z pera talianskeho dramatika a držiteľa Nobelovej ceny za literatúru – Daria Fo, rozpráva o netradičnom manželskom páre, ktorý vám ukáže večný konflikt, ženského a mužského princípu. Hra sa môže pochváliť hviezdnym hereckým obsadením, v hlavných úlohách sa predstavia Anna Šišková a Ady Hajdu.

Doktor Feel Good a Fanatik revival

7. decembra o 21:00 hod., Rock Fabric

Skupiny Doktor Feel Good a Fanatik revival vám naservírujú to najlepšie z dielne oboch kapiel. Čaká vás široká škála žánrov, príjemná atmosféra s výkonmi, ktoré vás dostanú k originálom bližšie, než kedykoľvek predtým.

Putujúci Mikuláš

8. decembra, Poprad

Mikuláš sa vo štvrtok našiel a čaká ho veľa práce. Spolu s anjelom a čertom sa objaví v jednotlivých častiach Popradu, kde ich všetkých môžete môžete vidieť v týchto časoch:

  • 12.00 hod. – priestor pred Kostolom sv. Cyrila a Metoda na sídlisku JUH
  • 13.00 hod. – Kvetnica
  • 14.00 hod. – Veľká
  • 15.00 hod. – Spišská Sobota
  • 16.00 hod. – Matejovce
  • 17.00 hod. – Stráže pod Tatrami

II. adventný koncert

8. decembra, Námestie sv. Egídia

Pridajte sa aj vy k hudobnému večeru, kedy sa na námestí rozsvieti druhé adventné svetlo. Túto udalosť vám , okrem dobrého punču, po druhýkrát spríjemní koncert zoskupenia DH Tatramat Matejovce. Príďte si vychutnať atmosféru druhej adventnej nedele, v objatí príjemnej hudby.

Ako to vyzeralo na rozsvietení mesta si môžete pozrieť v priloženej galérií:

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Čarovná atmosféra v Poprade: Mikuláš rozsvietil mesto
14
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie