Barbara Dallosová Krimi

Zbesilá jazda Popradčana na štvorkolke: Únikový manéver pred policajtmi mu nevyšiel

Bez vodičáku, bez EČV, nerešpektujúc značky. Mladý muž sa popradskými ulicami rútil hlava-nehlava.

Ilustračný obrázok k článku Zbesilá jazda Popradčana na štvorkolke: Únikový manéver pred policajtmi mu nevyšiel
Zdroj: Policajný zbor SR

Mladík z Popradu si vyrobil poriadny problém. Nielenže šoféroval napriek tomu, že má vzatý vodičák, dokonca sa rozhodol policajnej hliadke ujsť. O prípade informuje krajská polícia na sociálnej sieti. Muž šiel na štvorkolke, ktorej chýbalo evidenčné číslo, po Partizánskej ulici v Poprade.

„Pri odbočovaní nedal smerovku. Na ďalšej križovatke nerešpektoval svetelné výstražné znamenie s nápisom STOP dávané zo služobného policajného vozidla a v jazde pokračoval cez svetelne riadenú križovatku. Tam zase nerešpektoval svetelné znamenie STOJ a prešiel cez križovatku. Pokračoval ďalej a odbočil na cyklistický chodník, z ktorého zišiel na pole a pokračoval v smere na obec Spišská Teplica,“ opisujú policajti.

Zvláštne správanie vodiča však pokračovalo. Po zbesilej jazde podľa policajtov štvorkolku odstavil na poli a odišiel. Onedlho sa ale vrátil. Tam na neho však už čakala policajná hliadka.

„Bolo zistené, že muž bol právoplatne odsúdený vo veci prečinu marenie výkonu úradného rozhodnutia, za čo mu bol uložený trest odňatia slobody vo výmere štyroch mesiacov, podmienečne odložený a zároveň mu bol uložený trest zákazu činnosti viesť všetky druhy motorových vozidiel na dobu 1 rok a 6 mesiacov,“ konkretizuje polícia s tým, že vodič štvorkolky bol na mieste zadržaný a skončil v policajnej cele.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Krimi správy z Popradu a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie