30. januára sa odohralo 3. kolo Zimnej časti turnaja Bowling Tour mesta Poprad. Turnaj sa odohral v jednej runde zúčastnilo sa 22 hráčov, do semifinále postupovalo 12 hráčov.

Ilustračný obrázok k článku Zimná časť Bowling Tour mesta Poprad je v polovici. Ďalšie kolo odohrajú už 13. februára

V kvalifikácii sa najviac darilo Petrasovi Jánovi ktorý vyhral kvalifikáciu s priemerom 207.33, ktorý si prvú pozíciu udržal aj v semifinále a už len čakal na svojho finálového súpera.

Vo finále nenechal nikoho na pochybách, že pri neúčasti Lukáša Andárssyho nedá nikomu len tak šancu vyhrať. Nakoniec sa stal aj celkovým víťazom s priemerom 215,40 blahoželáme k peknému výkonu.

Na druhom mieste skončil Pavlikovský Vladimír s priemerom 201,55 a na treťom mieste skončil Juríny Ľudovít s priemerom 197,27.

Najvyšší náhod dosiahol Lendácky Igor, ktorý v prvej semifinálovej hre hodil pekných 245 bodov, no nakoniec nezostal sám, lebo vo finále jeho výkon 245 bodov vyrovnal celkový víťaz Petras Ján.