Pavol Hrabovský Rôzne

Detské predstavenie, filmové expedície a motoristická šou: TOP udalosti na víkend v Poprade a okolí

Víkend je opäť tu a s ním, prichádzajú aj udalosti, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Užijete si rytmické tóny v podniku, či dáte prednosť maškarnému bálu? Inšpirujte sa redakčným výberom.

Ilustračný obrázok k článku Detské predstavenie, filmové expedície a motoristická šou: TOP udalosti na víkend v Poprade a okolí
Zdroj: pixabay

Nany Hudák

22. februára o 19:00 hod., Lahodnosti

Prievidzský pesničkársky samorast a „slobodomyšli­enkár“, aj tak by sme mohli nazvať Nanyho Hudáka. Ten, prichádza do Popradu, kde si aj ty môžeš vychutnať jeho koncert. To všetko v príjemnom prostredí, ktoré poteší nejeden mlsný jazýček.

Expedičná kamera v Poprade

23. februára o 18:00 hod., Kino Tatran

Expedície, z ktorých vzniklo päť filmov plných dobrodružstva, domorodých kmeňov, divokej vody a surfovania. Čaká vás cesta cez tajomné pohorie, surfovanie na Kube, púť mongolského chlapca, zjazd divokej rieky a extrémne preteky. Spomedzi režisérov, tu má svoje zastúpenie aj slovenský tvorca – Pavol Barabáš.

Smejko a Tanculienka

23. februára o 10:00 hod., Dom Kultúry

Dlho očakávané vystúpenie pre tých najmenších, prichádza do Popradu. Veselé duo – Smejko a Tanculienka, momentálne oslavujú svoje piate výročie, v rámci spoločnej tvorby. Príďte si aj vy vychutnať vystúpenie, plné obľúbených pesničiek, veselej nálady a zábavy, na ktorú vaše ratolesti budú rady spomínať.

Chystáte sa cez víkend do zasnežených Tatier? Nezmeškajte tieto udalosti:

Latino Ladies Night

21. februára o 21:00 hod., Humno Tatry

V piatok večer, sa Tatry odejú do rytmu latino hitov, ktoré budú sprevádzať vás exotický večer. O jedinečnú zábavu sa postará DJ Twister, ktorý ťa nenechá sadnúť – ani do skorého rána.

Maškarný bál

22. februára o 19:00 hod., Hotel Granit – Tatranské Zruby

Slávnostná večera, prípitok, švédske stoly a množstvo veľkolepej zábavy – to je maškarný bál, pod vedením DJ Jana Halienu. Príďte sa zabaviť a podporiť nádhernú myšlienku pomoci deťom, kedy sa časť finančných prostriedkov a výťažok z tomboly, venuje v prospech Martinskej detskej onkológie.

Land Rover Snow Show

23. februára od 9:00 hod., Štrbské Pleso

Unikátny projekt Land Rover Snow Show vám predstaví nové modely a všetko, čo chcete o značke vedieť, spolu so zaujímavými atrakciami pre celé rodinu. Chýbať nebude testovanie lyží a lyžiarskeho vybavenia , doplnené vynikajúcimi nápojmi a občerstvením, ktoré vám len spríjemnia pohľad na unikátne britské automobily. Celou akciou vás bude sprevádzať známy moderátor Tomaggio, ktorého môžete poznať ako moderátora rádia Anténa Rock.

Ako to vyzeralo na jazde retro električiek si môžete pozrieť, v priloženej galérií.

Nezabudnite nás sledovať na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší obsah z Popradu a okolia.

Retro jazdy na historických električkách
7
Galéria
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM