Pavol Hrabovský Rôzne

Dino festival, známy raper a posledné letné koncerty: TOP udalosti na víkend v Poprade a okolí

Koniec leta a prázdnin sa už nenávratne blíži. Užite si aj vy posledný augustový víkend v znamení udalostí, ktoré sme si pre vás vybrali. Bude to letný koncert alebo návšteva aquaparku?

Ilustračný obrázok k článku Dino festival, známy raper a posledné letné koncerty: TOP udalosti na víkend v Poprade a okolí
Foto: Pavol Hrabovský / Zdroj: Dnes24.sk

Gleb

28. augusta o 21:00 hod., Rock Fabric

Gleb prichádza do Popradu, kde premiérovo predstaví svoje nové EP – Leto v kufri. Spolu sním prichádza aj jeho dvorný DJ Mefek. Chýbať nebude ani prekvapenie pre prvých 150 ľudí v klube, v podobe darčeku. Nenechaj si ujsť to najlepšie z Glebovej tvorby, spolu s tou pravou zábavou na piatkový večer.

Mairee & Bougenvilla – Goodbye Summer

28. augusta o 21:30 hod., Surprise

Rozlúčka s letom prebehne už tento piatok. DJ Mairee sa vracia do Popradu, no neprichádza sám! Spolu s ním vystúpi aj hosť z Holandska – Bougenvilla, patriaci pod label Spinnin Records. Vynikajúce spojenie dvoch interpretov, ktoré ukončí leto na vysokej úrovni. Príď aj ty osláviť koniec leta v sprievode dobrej zábavy a kvalitnej hudby.

Eniesa

28. augusta od 19:00 hod., Lahodnosti

Koncert slovenskej speváčky, hudobníčky a autorky. Predstaví sa vám talentovaná interpretka, ktorá rada spieva s gitarou, no niekedy aj so santurom, alebo inými nástrojmi. Okrem vlastných skladieb, vytvára aj hudbu pre divadelné, tanečné a filmové projekty. Koncert Slovenky, ktorá vám vyrazí dych.

Kúzelník Peter šesták a jeho magická show

29. augusta o 13:00 hod., Aquacity Poprad

Akcie v obľúbenom popradskom aquaparku nekončia! Už túto sobotu sa môžete tešiť na Petra Šestáka a jeho Magic Show, v ktorej vám predvedie tie najlepšie kúsky priamo zo svojho repertoáru. K tomu všetkému si pre vás aquapark prichystal aj penovú show a minidiskotéku pre tých najmenších.

Koncerty na garážach XIV.

30. augusta o 18:00 hod., Garáže ul. Ľudvíka Svobodu

Aj milovníci post-rockovej a melancholickej hudby oslávia koniec leta ako sa patrí. Koncerty na garážach sú späť a s nimi aj tri slovenské kapely. Shallov a Besna prichádzajú z hlavného mesta a kapela JÓB z Nitry. Čaká ťa to najlepšie zo žánrov akými sú: screamo, post metal, black metal, instrumental metal a post rock.

Nenechajte si ujsť ani túto udalosť v Tatrách:

Dino Festival

29. – 30. augusta od 10:00 hod., Dinopark Tatry

Veľký festival plný dinosaurov, skvelej zábavy a úžasných cien. V Dinoparku nájdete tento víkend množstvo zábavy pre malých aj veľkých. Tešiť sa môžete na tvorivé dielne, súťaže, nočné prehliadky a mnohé ďalšie atrakcie. Chýbať nebude ani sprievodný program, spolu s vystúpením kúzelníka Petra Šestáka.

Ako vyzerajú nové popradské autobusy si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Nezabudnite nás aj naďalej sledovať na našom Facebooku a Instagrame. Nenechajte si ujsť aktuálny obsah z Popradu a okolia.

SAD Poprad sa pochválil novými autobusmi
6
Galéria
Zdroj: Prešovský samosprávny kraj
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie