FC Starí Juch kontumačne v oboch zápasoch. Young Guns stále bez straty bodu

Po vianočnej prestávke pokračovala 10.1.2015 Popradská futsalová liga 9.-10. kolom. FC Starí Juch nenastúpil ani na jeden zápas, tie mu boli kontumované.

Ilustračný obrázok k článku FC Starí Juch kontumačne v oboch zápasoch. Young Guns stále bez straty bodu

Young Guns pokračuje vo svojej spanilej jazde, aj keď súperi sa na nich už pripravujú lepšie. Hneď v prvom zápase dňa s Matejovcami to mali ťažké. Matejovčania len s jedným striedajúcim hráčom dokázali zvíťaziť s lídrom tabuľky polčas 3–1. V druhom im už dochádzali sily a Guns kolektívnou hrou nakoniec zvíťazili presvedčivo 8–4. Jediním strelcom, ktorý dokázal prekonať brankára Young Guns bol štvorgólový Matejovčan Pavličko.

Aj po prestávke má stále obuté strelecké kopačky Ľubo Gallovič z Veľkej 1984. Elronu strelil najrýchlejší gól ligy už v 10. sekunde zápasu. Pridal ešte sedem, čím sa pričinil o dvojciferný debakel Elronu 13–5.

Družstvá na medailových miestach si upevnili svoje postavenie a odskočili od svojich prenasledovateľov.

Strelcom stále kraľuje Chromčo z Young Guns pred Ľ. Gallovičom z Veľkej 1984.

Najlepší brankár je zatiaľ Vaško z Young Guns s priemerom 1,89 góla na zápas pred Smižanským z Veľkej 1984.

Sobotňajšie zápasy sa niesli v priateľskom duchu, hráči si aj po faule dokázali podať ruky. Rozhodcovia udelili len jednu žltú kartu. Nám neostáva nič, len dúfať, že sme to nezakrýkli a podobne budeme pokračovať i ďalšie kolá a ročníky…

Výsledky:

YOUNG GUNS – MATEJOVCE 8:4 (1:3) Góly: Alexy P., Hazrolli F. po 2, Chromčo, Janoška, Martinko, Pokorný – Pavličko 4 Brankári: Vaško – Barnáš

EJ DZE ! – ELRON TEAM 0:7 (0:2) Góly: Kačmarčík, Kessel po 2, Bilina, Michlík, Dvorský/z penalty/ Brankári: Tomaľa – Remža

VEľKÁ 1984 – ELRON TEAM 13:5 (7:1)
Góly: Gallovič Ľ. 8, Baťo 2, Kittan, Kšendzakovič, Majerský M. – Michlík 3, Findura, Kessel
Brankári: Smižanský – Remža

BEER BOYS – EJ DZE ! 5:3 (3:2)
Góly: Melicherčík 3, Antal, Rušin – Maček 2, Baffia/z penalty/
Brankári: Mlynarčík – Tomaľa

B-TEAM – FC STARÍ JUCH 5:0 kontumačne