Pavol Hrabovský Kultúra

Filmové hity, tanečná párty a zábava v snowparku: TOP udalosti na týždeň v Poprade a okolí

Posledné januárové dni sa pomaly blížia a rovnako s nimi aj rôzne akcie, ktoré na vás čakajú. Budú to zaujímavé filmy, či zábava v snowparku? Inšpirujte sa redakčným výberom.

Ilustračný obrázok k článku Filmové hity, tanečná párty a zábava v snowparku: TOP udalosti na týždeň v Poprade a okolí
Zdroj: pixabay

Zbohom synu

27. januára o 19:00 hod., Filmový klub Poprad

FK Poprad pozýva na čínsky film – Zbohom synu. Starostivo vystavaná rodinná sága, zachytáva tri desaťročia čínskej histórie – lemovanej príbehom manželského páru. Film je rodinnou freskou od 80. rokov s doznievaním praktík Maovej kultúrnej revolúcie, až po dekády, kde Čína postupne nabiehala na cestu kapitalistického podnikania no pod dohľadom komunistickej nomenklatúry, keď radikálne zmeny neboli pripustené.

Králiček Jojo

30. januára o 19:00 hod., Kino Tatran

Satirický príbeh od režiséra Taiku Waititiho, ktorý je nominovaný na 6 Oscarových ocenení, vám vyrozpráva príbeh o chlapcovi, ktorý žije so svojou matkou v nacistickom Nemecku. Ovplyvnený ideológiou zažíva šok – keď zistí, že jeho matka ukrýva v ich vlastnom dome mladé židovské dievča. Jojo sa rozhodne chrániť svoje nacionalistické ideály, s pomocou svojho nezvyčajného imaginárneho priateľa.

„Hous!n Colors“ by Martin Cehelsky

31. januára o 21:00 hod., Surprise

Do Popradu prichádza tá pravá študentská párty, kde sa môžeš do sýtosti tanečne vyblázniť. Samozrejme, rovnako vítaní sú aj všetci tí, ktorí na svoje študentské roky, už len spomínajú. Hudbu ti naservíruje Martin Cehelsky, ktorému budú robiť podporu DJ Schnappi a DJ Mikey Mike.

HK Poprad – DVTK Miškovec

2. februára o 17:00, Zimný štadión Poprad

Popradčania sa na domácom ľade najbližšie predstavia už túto nedeľu, kedy privítajú celok z Miškovca. Príďte aj vy podporiť domácich kamzíkov, ktorí sa po sérií troch zápasov mimo Popradu vrátia späť na domáci ľad.

Chystáte sa do Tatier? Nenechajte si ujsť tieto udalosti:

Dance All Night

31. januára o 21:00 hod., Humno Tatry

Hľadáš to pravé vydýchnutie a poriadnu zábavu v objatí nádherných Tatier? Presne to ťa čaká už tento piatok, kedy ťa DJ Virus rozhýbe a nenechá sadnúť až do skorého rána. Priprav sa na tanečnú párty, ktorá v Tatrách nemá obdobu.

Opening Snowpark Štrbské Pleso

1. februára od 9:00 hod., Štrbské Pleso

Už túto sobotu sa otvoria brány do snowparku na Štrbskom Plese. Čaká vás hromada dobrej nálady, kvalitné jazdenie, funslope-ová trať a tri malé skoky – 5,6 a 7 metrov. Zábava nekončí ani večer, kedy sa v Reštaurácii Plesnivec, uskutoční afterparty.

Bezpečnosť nadovšetko! Ako vyzerá nová stanica mestskej polície v Matejovciach, si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Problematické Matejovce: Mesto tu zriadilo policajnú stanicu
6
Galéria
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM