Iné športy

Gunners s dvoma kontumáciami. Brunnsteiner s druhou nulou

Netradične v nedeľu 7.2.2016 sa odohralo 13.-14. kolo Popradskej futsalovej ligy. K negatívu patrilo určite nenastúpenie družstva Gunners na svoje zápasy, ktoré im boli kontumované.

Ilustračný obrázok k článku Gunners s dvoma kontumáciami. Brunnsteiner s druhou nulou

Rázne za svojim cieľom kráčajú hráči B-teamu. Opäť zvíťazili v oboch zápasoch, v ktorých im súperi nekládli veľký odpor. Elron team sa nezmohol ani na gól. Brankár B-teamu Brunnsteiner si tak pripísal už druhé čisté konto v tomto ročníku. Matejovčania im strelili len jeden. Beer Boys si v nedeľu odviezol tiež plný bodový zisk. V súboji s Elronom o dôležité body na medailové miesta vyhrali zásluhou Melicherčíka, ktorý strelil víťazný gól sedem sekúnd pred záverečnou sirénou. Druhý zápas vyhrali vďaka kontumácii Gunners. Menším prekvapením bola remíza Young Guns s ambicióznym Livers Pub Matejovce. Oba tými nastúpili v oklieštených zostavách bez svojich brankárov. Hoc Guns vyhral polčas 2:0, Matejovčanom sa v prvej polovici druhého polčasu podarilo vyrovnať, hneď o minútu dali i tretí gól. Guns sa nedali, vyrovnali i pridali gól. Nakoniec sa podarilo pridať gól i Matejovčanom a tak sa body delili.

Najlepší strelec je naďalej suverénny Svitek z B-teamu. Skóroval 33-krát. Má takmer dvojnásobný náskok pred druhým 17-gólovým Siskom z Gunners. Zaujímavé je, že nastrieľal viac gólov, ako celé družstvo Livers Pub Matejovce za celú túto sezónu. Najlepším brankárom je Brunnsteiner z B-temu s 1.70 gólu na zápas.

Už nasledujúcu sobotu pokračujeme 15.-16. kolom, čím sa uzavrie tretia a začne štvrtá štvrtina tohto ročníka.