Recept na dnes

Je aj vaše obľúbené? Toto je naj jedlo z podtatranského regiónu

Popradčanom a spol. sa pri ňom zbiehajú slinky. Už vieme, ako dopadlo hlasovanie o najobľúbenejšie jedlo nášho regiónu.

Ilustračný obrázok k článku Je aj vaše obľúbené? Toto je naj jedlo z podtatranského regiónu
Zdroj: TASR

Keď sme zverejnili výzvu, aby nám čitatelia zaslali svoje tipy na najobľúbenejšie jedlo z podtatranského regiónu, nezostalo to bez odozvy. Z daných tipov sme potom vybrali 5 najčastejšie sa opakujúcich. No a tie si to následne rozdali vo veľkom finále – v online hlasovaní. To už bolo na našom portáli ukončené a na svete sú zaujímavé výsledky. Skôr, než budete pokračovať v čítaní, tipnete si víťaza?

Ktoré jedlo sa teda napokon v online hlasovaní na našom webe stalo absolútnym víťazom? V hlasovaní čitateľov portálu Poprad 24 jednoznačne zvíťazili džatky, ktoré získali až 50,4 % hlasov.

Zrejme len málokto z Popradčanov a spol. nevie, že sa jedná o guličky zo zemiakového cesta. A ako si pripraviť džatky, po ktorých sa budete oblizovať? Recept vám prinesieme na našom portáli v ďalších dňoch…

Vráťme sa však ešte na malú chvíľu k výsledkom hlasovania. Druhé miesto obsadili gruľovníky s 27% a na treťom mieste skončili beľuše aj papcún, ktoré mali zhodne po 7,8 %. Kompletné výsledky hlasovania si môžete pozrieť nižšie v pripojenej galérii.

foto: ilustračné

Výsledky hlasovania o naj jedlo podtatranského regiónu
1
Galéria
Zdroj: poprad.dnes24.sk
Zdroj: poprad.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM