TOS Správy

KURIOZITA DŇA: Pozor, hrozí bolesť krížov! Východniari sa bavia na dopravnej značke

Stačí, že zo starej známej značky Pozor, práca na ceste, zmizne lopata a hneď získava nový význam.

Ilustračný obrázok k článku KURIOZITA DŇA: Pozor, hrozí bolesť krížov! Východniari sa bavia na dopravnej značke
Zdroj: Facebook.com

„Pozor, hrozí bolesť krížov! Asi nová značka :D“ objavil sa na regionálnej facebookovej stránke nový príspevok s fotografiou.

Šofér odfotil značku Pozor, práca na ceste, pričom na vyobrazení chýba lopata. Ktovie, možno to niekto urobil zámerne a možno nie, no značka pobavila nejedného šoféra a na fotke sa baví internet.

„Neskoro. Už bolia :D,“ okomentovala príspevok Denisa. „Ukradli mu lopatu :D“ smeje sa Rado. „To je novodobé značenie. Dakto robí jak še patrí a dakto patrí jak še robí. On je ten druhý prípad :D“ pobavil v nárečí ďalší užívateľ. „A nemôže byť, že akurát si dvíha nohavice?“ pýta sa Rasťo.

Ako sa hovorí, predstavivosti sa medze nekladú a niektorí vymysleli tejto značke konkrétne významy. „Ani neodbočuj doľava, bo ťa sekne že koniec :D Tak sa volá táto nová značka,“ znie jeden z nápadov. „Nie nie… Šípka ukazuje smer, kde ťa vyrovnajú. S lopatou :D“ oponuje Andie.

„Lopata zo značky je už v zberných surovinách, zajtra ukradnú značku a zostane už len tá šípka :D,“ predpovedá Alexander osud značky, ktorá bola vyfotená vo Vranove nad Topľou na Mlynskej ulici.

Táto značka v skutočnosti upozorňuje na prácu na ceste či v jej blízkosti, ktorá môže ohroziť bezpečnosť cestnej premávky alebo pri ktorej môžu byť ohrození pracovníci, ktorí prácu vykonávajú.

Vranov nad Topľou, Mlynská Pozor hrozí bolesť krížov! (asi nová značka) 😅

Posted by Kamil Kontra on Thursday, June 22, 2023

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM