Pavol Hrabovský Rôzne

LETNÝ KVÍZ plný inšpirácie: Poznáte cyklotrasy v okolí Popradu?

Máte prejazdené naše okolie? Náš najnovší kvíz preverí vaše vedomosti a zároveň môžete načerpať inšpiráciu na letné výlety.

Ilustračný obrázok k článku LETNÝ KVÍZ plný inšpirácie: Poznáte cyklotrasy v okolí Popradu?
Foto: Pavol Hrabovský

Dovolenka na Slovensku. Toto slovné spojenie v poslednej dobe počúvame veľmi často. A prečo nie, prírodných krás máme neúrekom už len v našom okolí. Keďže nie je tajomstvom, že Popradčania radi bicyklujú, pripravili sme si pre vás cyklokvíz. Ten overí vašu znalosť nie len v rámci trás, ale aj ich okolia. Vyskúšajte sa a kto vie, možno v ňom nájdete aj svoj najbližší víkendový výlet.

Ako na to

V kvíze sa vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 20 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná.

Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne. Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom.

Hrajte tu: Letný kvíz o cyklotrasách okolia Popradu: Máte prejazdené tieto miesta?

Zahrajte si tiež:

Známe osobnosti z Popradu: Čo viete o týchto rodákoch?

KVÍZ: Popradské ulice, ich názvy a história

Nezabudnite nás sledovať na našom Facebooku a Instagrame. Nenechajte si ujsť noviny z Popradu a okolia.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte Facebook Dnes24.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie