MSR detí a žiakov v karate: Medaily aj pre Central karate klub Poprad

V sobotu 14. 5. 2016 sa v Popradskej aréne uskutočnili Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov v karate. V konkurencii vyše 460 pretekárov zo 60 klubov zo Slovenska si Central karate klub Poprad odniesol 5 medailí ( 1 – 0 – 4 ).

Ilustračný obrázok k článku MSR detí a žiakov v karate: Medaily aj pre Central karate klub Poprad

Súťaž bola otvorená disciplínou karate agility. V najmladšej kategórii karate agility 5-ročné dievčatá sa na na 3. mieste umiestnila Laura Klempová a majsterkou Slovenskej republiky v karate agility sa stala Linda Klempová.

Súťaž pokračovala disciplínou kata. Opäť v najmladšej kategórii kata dievčatá 5-ročné, si bronzové medaile z Majstrovstiev Slovenska odniesli Linda a Laura Klempové. Menej šťastia mal Daniel Nedoroščík, ktorý si z kategórie kata chlapci 6 – 7 rokov, žiaľ vybojoval zemiakovú medailu, ale zato v súťažnej kategórii kumite chlapci 6 – 7 rokov do 26 kg ukázal svoje schopnosti a domov mu putovala bronzová medaila.