Martin Sýkora Hokej

Na hokej s rozdielnou výškou vstupného: Kamzíci prišli s cenovou novinkou

Začiatok prvého ligového zápasu popradských kamzíkov v novej sezóne sa ráta na hodiny. Vedenie klubu oznámilo ceny vstupného prostredníctvom svojej stránky.

Ilustračný obrázok k článku Na hokej s rozdielnou výškou vstupného: Kamzíci prišli s cenovou novinkou
Zdroj: Dnes24.sk

Časy, kedy hokejový klub informoval verejnosť o novinkách na predsezónnych tlačových konferenciách sú preč. Jediným spôsobom, ako sa fanúšik hokeja môže dozvedieť novinky z hokejového klubu, je internetová stránka popradských kamzíkov. HK Poprad takto informuje o výške cien vstupeniek na jednotlivé ligové zápasy.

Tri cenové kategórie

Hokejový klub rozdelil ceny do troch kategórií, ktoré pomenoval po tatranských štítoch. V skupine Gerlach sa nachádzajú najatraktívnejší slovenskí súperi – Košice, Nitra a Banská Bystrica. Ak chcete pod Tatrami vidieť hokejistov z týchto klubov, na zápas si kúpite lístok za 5 alebo 4,50 eur. V strednej kategórii s názvom Lomničák sa nachádzajú kluby z Trenčína, Zvolena, Nových Zámkov a Liptovského Mikuláša. V tejto cenovej kategórii si zaplatíte 4 až 4,50 eur v závislosti od výberu tribúny. Treťou skupinou je Kriváň s Martinom, Žilinou a slovenskou 20-tkou, kde sa cena pohybuje v intervale 3,50 až 4 eurá.

KATEGÓRIA TRIBÚNA A,B TRIBÚNA C ZŤP, ŠTUDENT, DETI DO 130 CM
GERLACH 5 € 4,50 € 3 €
LOMNIČÁK 4,50 € 4 € 3 €
KRIVÁŇ 4 3,50 € 3 €

Gerlach – Košice, Nitra, Banská Bystrica
Lomničák – Trenčín, Zvolen, Nové Zámky, Liptovský Mikuláš
Kriváň – Martin, Žilina, SR 20

Predaj vstupeniek

Vstupenky si môžete zakúpiť online na www.predpredaj.sk. Predaj vstupeniek v pokladni zimného štadióna sa počas sezóny uskutoční vždy v deň zápasu 3 hodiny pred začiatkom zápasu v pokladni B. O mimoriadnom predpredaji vstupeniek v pokladni zimného štadióna chce klub vopred informovať.

PREČÍTAJTE SI AJ: Druhé kolo, druhá prehra. Poprad nezvládol duel v Martine

Vchody na zimný štadión:

  • vchod č. 1 (A, C) – vstupenky zakúpene na www.predpredaj.sk, permanentky
  • vchod č. 2 (A) – ŤZP, vstupenky
  • vchod č. 3 (B) – médiá, permanentky, študenti/žiaci
  • vchod č. 4 (B, C) – vstupenky
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie