Nielen fanúšikom popradského hokeja na ľade chýba legenda: Petícia na internete!

Kto sa za ostatných niekoľko rokov len obtrel okolo popradského hokeja, tak vie, čo pre kamzíkov znamená meno Arne Kroták. Jeho absencia na ľade nedala fanúšikom spávať.

Martin Sýkora
Ilustračný obrázok k článku Nielen fanúšikom popradského hokeja na ľade chýba legenda: Petícia na internete!
Foto: Peter Handzuš / Zdroj: Dnes24.sk

Internetový portál, ktorý je zameraný na petície, zaznamenal novinku. Na stránke sa objavila petícia s názvom Arne na ľad!!! Absencia klubovej legendy, ktorá pred sezónou potvrdila, že bude jej poslednou, nedala fanúšikom spávať.

„Verím, že nielen mne, ale mnohým z vás nie je ľahostajný ďalší osud ako i záver kariéry popradskej hokejovej legendy, dlhoročného kapitána a ostrostrelca HK Poprad Arného Krotáka, ktorý ako vieme momentálne nenastupuje za náš tím a ktovie či tak ešte niekedy učiní,“ napísal k petícii aktivista s nickom JedinePP.

Pod petíciou fanúšikovia vyjadrili dôveru v súčasné vedenie popradského hokejového tímu s výzvou nájdenia kompromisu, ktorý by vrátil Krotáka na ľad s kamzíkom na hrudi. Súčasťou petície je aj emotívne vyznanie, ktoré si zaslúži len skutočná legenda. „Vždy si bol naším hrdinom a vzorom, bojovníkom a srdciarom. Nikdy si sa nevzdával a problémy prekonával s nadhľadom. Za všetkých Tvojich fanúšikov Ťa touto cestou prosím o prehodnotenie svojho ďalšieho pôsobenia v tíme,“ uviedol JedinePP.

Foto: Archívne

Zdroj: poprad.dnes24.sk

Odporúčame