Pavol Hrabovský Rôzne

Očakávané tour, staré hity a folklórny muzikál: TOP udalosti na týždeň v Poprade

Týždeň je v plnom prúde. S ním prichádza aj množstvo udalostí, ktorými si ho môžete spríjemniť. Bude to fandenie na hokeji, či tanečná zábava na konci týždňa? Nechajte sa inšpirovať redakčným výberom.

Ilustračný obrázok k článku Očakávané tour, staré hity a folklórny muzikál: TOP udalosti na týždeň v Poprade
Zdroj: pixabay

HK Poprad – HKM Zvolen

28. februára o 18:00 hod., Zimný štadión Poprad

V nadstavbovej časti Tipsport ligy sa na popradskom ľade predstaví súper v podobe kvalitného mužstva zo Zvolena. Kamzíci sú po dvoch víťazstvách v rade opäť vo forme a v snahe predĺžiť víťaznú sériu, vystúpia na domácom ľade. Podarí sa Popradčanom udržať doma cenné body? To sa dozvieme, už tento piatok.

Veci čo sa dejú – Teátro turné

29. februára o 18:00 hod., Dom Kultúry

Folklórny muzikál, v réžii Štefana Šteca, rozpráva príbeh na základe skutočných udalosti. Betka, spolu s Bogdanom, hľadajú šťastie na pozadí smutných udalostí 2. svetovej vojny, cez optáciu a presídlenie Rusínov do Sovietskeho zväzu, až po osamotený život v súčasnom meste. Jedinečný muzikál, ktorý dokazuje, že sa prostredníctvom folklóru dá upozorniť aj na vážne spoločenské témy.

MOMO Outsider Tour

29. februára o 22:00 hod., Rock Fabric

Momo vyráža na turné so svojím novým albumom Outsider a nevyhne sa ani Popradu. Predstaví sa tu už tento piatok, kedy môžeš očakávať nadupanú show, osvečené hity aj nové single z jeho produkcie. Ako support sa predstaví miestny interpret z okolia Popradu – Irit.

Paralen Unplugged

29. februára o 20:00 hod., Kozlovňa Divoká

Skupina Paralen ti prináša to najlepšie z česko-slovenskej tvorby, kedy si môžeš vypočuť hity, ktoré dlhé roky zneli v našich rádiách . Skladby od Richarda Mullera, Elánu, Lucie a mnohých ďalších. Nenechaj si ujsť nostalgický večer, v podobe tých najlepších hitov, ktoré dobre poznáme.

DJ EKG

29. februára o 21:00 hod., Surprise

Noc plná elektronickej hudby, pozitívnej energie a vynikajúcej tanečnej šou – DJ EKG je späť v Poprade. Spolu s ním prichádza aj hromada tej pravej zábavy, ktorú si nemôžeš nechať ujsť.

Nenechajte si ujsť ani tento koncert v okolí Popradu:

Fragile

25. februára o 18:00 hod., Štrba – Kultúrny dom

Skupina Fragile sa predstaví v Štrbe, kde na vás čaká jedinečný koncert v podaní acappella, kde nezaznejú hudobné nástroje. Predstavenie jednej z najlepších vokálnych kapiel na Slovensku je zážitkom, na ktorý sa nezabúda.

Ako to vyzeralo na spomienkovom zhromaždení pre Jána a Martinu si môžete pozrieť v priloženej galérii.

Nezabudnite nás sledovať na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší obsah z Popradu a okolia.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte Facebook Dnes24.

Spomienka na Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú v Poprade
15
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie