Monika Gécziová Kultúra

Plesová sezóna začína: Kde všade sa v Poprade a okolí môžete zabaviť?

Dámy vo večerných róbach, páni v úlohách džentlemanov, tanec do skorých ranných hodín, tombola... Plesová sezóna štartuje. Vieme, kde všade v našom regióne môžete plesať.

Ilustračný obrázok k článku Plesová sezóna začína: Kde všade sa v Poprade a okolí môžete zabaviť?
Zdroj: Dnes24.sk

2. TOMÁŠOVSKÝ PLES

12. januára – ubytovňa Hornád, Spišské Tomášovce
Plesovú sezónu v našom okolí odštartuje už v sobotu 12. januára 2. Tomášovský ples, ktorý sa bude konať v Spišských Tomášovciach. Do tanca vám bude hrať hudobná skupina Ronet z Chraste nad Hornádom. Cena vstupenky je 20 eur.

23. PLES SPIŠIAKOV

18. januára o 19:00 – koncertná sála Reduty, Spišská Nová Ves
Tento rok sa bude konať už 23. ročník obľúbeného plesu Spišiakov. Účinkovať budú Celeste Buckingham, Kollárovci, Happyband orchestra a ľudová hudba Jánošík. Večerom budú sprevádzať Filip Tüma a Vladimír Kobielský.

9. REPREZENTAČNÝ PLES PRIATEĽOV

19. januára o 19:00 – ŠJ pri Gymnáziu Kukučínova, Poprad
Už tradičný ples organizujú aj študenti a priatelia gymnázia na Kukučínovej. Príďte sa zabaviť, stretnúť spolužiakov či priateľov. Chýbať nebude ani tombola. Vstupenka vás vyjde na 50 eur.

HASIČSKÝ PLES 2019

19. januára o 19:00 – spoločenská sála Fantázia, Spišská Belá
Na svoj Hasičský ples pozýva aj zbor dobrovoľných hasičov z mesta Spišská Belá, ktorý sa bude konať 19. januára. Cena vstupenky je 33 eur.

TANEČNÝ PLES

19. januára o 19:00 – kaviareň hotela Satel, Poprad
Radi tancujete? Potom je ples, na ktorý pozýva Solus Dance Academy pre vás ako stvorený. To tanca bude hrať hudobná skupina HIC, chýbať nebude bohatý program, dobré jedlo a tombola. Vstupné vás vyjde na 39 eur.

V. PLESOVÁ VESELICA TATRANSKÝCH OSÁD

25. januára o 18:30 – Retro Hotel Morava, Tatranská Lomnica
Pre všetkých Tatrancov i tých ostatných sa bude v Tatranskej Lomnici konať plesová veselica. Sprevádzať ňou bude Jozef & Michal, do tanca bude hrať DJ Voit s videoprojekciou. Ak vstupenku stihnete kúpiť do 10. januára, vyjde vás na 25 eur. Od 11. januára to už bude 30 eur a od 21. januára a na mieste bude cena vstupenky 45 eur.

MLÁDEŽNÍCKY PLES 2019

25. januára o 18:00 – Hotel Spolcentrum, Svit
Klub mladých Svit vás pozýva na Mládežnícky ples, ktorý sa bude konať 25. januára. Zabaviť sa tu môžete za 15 eur. Presne toľko stojí vstupenka naň.

XVII. REPREZENTAČNÝ PLES LOMNICKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU

26. januára o 19:30 – Hotel International, Veľká Lomnica
Zabávať vás počas večera bude skvelý moderátor a zabávač Peter Marcin a speváčka Emma Drobná s kapelou a DJ. Úžasná atmosféra, skvelé jedlo, príjemná spoločnosť a tanec počas celej noci sú na plese LGK samozrejmosťou.

XXIV. REPREZENTAČNÝ MATEJOVSKÝ PLES

26. januára o 18:30 – spoločenská sála Hotela Kaskáda, Poprad – Matejovce
Tešiť sa na vás budú moderátori Dušan Kubáň a Michal Novák spolu s DJ-om Doopom, ktorý sa postará o hudobnú a svetelnú zábavu. Cena vstupenky je 39 eur.

PLES 2019 – RED CARPET

28. februára o 17:00 – Reduta, Poprad
Na svoj druhý študentský ples pozývajú aj študenti Gymnázia Dominika Tatarku v Poprade. Lístky budú dostupné u zástupcov tried.

PLES ŠPORTOVCOV 2019

1. februára o 19:00 – Obecný úrad, Švábovce
O zábavu sa postará hudobná skupina Spirit. Čaká vás skvelá zábava, pestrý program a bohatá tombola. Vstupné vás vyjde na 30 eur.

PLES ZÁCHRANÁROV 2019

1. februára o 19:00 – Michalská 8,, Kežmarok
Aj záchranári majú svoj ples. Jeho už ôsmy ročník sa bude konať v Kežmarku a do tanca tu bude hrať živá a ľudová hudba. Hosťom večera bude Juraj „Šoko“ Tabaček. Drescode sa vyžadujú v štýle 70. a 80. rokov. Vstupné je 40 eur.

PLES OPTIMISTOV 2019

2. februára o 19:00 – Reduta, Poprad
Na plese optimistov vás čaká zábavný program, degustácia destilátov a rumov i tombola a počas celého večera bude do tanca hrať živá hudba Progres. Cena vstupenky je 54 eur.

5. REPREZENTAČNÝ PLES BK ISKRA SVIT

2. februára o 19:00 – Spolcentrum, Svit
Už po piatykrát sa bude konať ples basketbalistov zo Svitu, na ktorom sa si vychutnáte Ľudovú hudbu Muzikoši, Hands up crew, basketball and football Freestyle a tiež pop-rockovú skupinu Whatever. Večerom vás bude sprevádzať moderátor Martin “Shilo” Šilan.

ŠTUDENTSKÝ PLES 2019

2. februára o 18:00 – Hotel Kaskáda, Poprad – Matejovce
OZ Junior Team Svit vás pozýva na Študentský Ples 2019. Tešiť sa môžete na pestrý program v podobe súťaží a tomboly a večer vám spríjemní DJ Twister. Hudobným hosťom večera bude skupina Gipsy Čáve. Vstupné je 20 eur.

MATEJOVSKÝ PLES RODIČOV A ŠKOLY

16. februára o 19:00 – Hotel Kaskáda, Poprad – Matejovce
Moderátorom večera bude Binďo  a zabávať vás bude skupina Avanti. V tombole môžete vyhrať – dovolenku do Chorvátska, práčku, televízor a iné skvelé ceny. Cena vstupenky je 38 eur.

CITY BÁL

22. februára o 20:00 – reštaurácia Fabrika, Poprad
Moderný mestský ples fanúšikov kvalitnej zábavy, špičkovej gastronómie, v neformálnom elegantnom štýle pre páry a partie. City bálom vás bude sprevádzať nové moderátorske duo – herec Martin Meľo a moderátorka Martina Comisso. Hrať bude bratislavská kapela The Cellmates. Cena vstupenky do 31.1. je 70 eur, potom 75 eur.

REPREZENTAČNÝ PLES MESTA SVIT

1. marca o 18:00 – Hotel Spolcentrum, Svit
Do tanca bude hrať skvelá hudobná skupina Montana Band a v programe sa môžete tešiť na tanečníkov a tanečníčky zo Súkromnej základnej umeleckej školy Fantázia. Potešiť vaše sluchové bunky príde nezabudnuteľný Pe­ter Ondria, ktorý je známy ako slovenský Louis Armstrong. Čaká na vás skvelé jedlo, štedrá ponuka hotelového baru, tombola a skvelý program. Vstupné vás bude stáť 40 eur.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie