Rôzne

Príďte si zašportovať do lona krásnej prírody. Donovaly privítajú nočných bežcov už o pár dní

Presne v polovici prázdnin, v sobotu 30. júla, sa na krásnych kopcoch na Donovaloch opäť rozbehnú stovky bežcov. Tí si nenechajú ujsť nočný pretek s názvom Fa Donovaly Night Run.

Ilustračný obrázok k článku Príďte si zašportovať do lona krásnej prírody. Donovaly privítajú nočných bežcov už o pár dní
Zdroj: Bratislavamarathon.com

V malebnej prírode stredného Slovenska čaká na všetkých pestrý program plný športu, hier, súťaží a zábavy, ktorý začína už v piatok 29. júla o 14.00 h registráciou, prezentáciou a výdajom štartových balíkov na sobotňajší nočný beh. Ten je v sobotu na programe o 20.00 h.

Pre tých, ktorí prídu na Donovaly už v piatok, je večer medzi 18.00 a 19.00 h pripravený bežecký tréning s Marcelom Mataninom, ktorý bežal maratón na olympijských hrách v Aténach 2004. Zároveň sa od 18.00 h uskutočnia bežecké súťaže pred deti pod názvom Fa Kids Nočníček na tratiach 300, 600 a 1200 m. Hneď po nich sa účastníci môžu tešiť na spoločnú rodinnú grilovačku v Residence Hotel & Club .

V sobotu 30. júla bude už od rána vo Fun Arene Nová Hoľa pripravený bohatý program pre rodiny s deťmi. Od 9.00 h si môže každý vyskúšať svoje zručnosti, pre deti sú pripravené atletické súťaže a o 11.00 h sú všetci srdečne vítaní na slávnostnom otvorení podujatia, o ktoré sa postará starosta obce Donovaly pán Miroslav Daňo. Potom príde na rad Junior Challenge – zážitkový beh pre deti, po ktorom si najmenší užijú tvorivé dielne s animátorom MOM-om a detskú diskotéku v Residence Hotel & Club . Záujemcovia sa budú môcť na Donovaly pozrieť aj z lanovky TELEMIX Nová Hoľa.

Registrácia, prezentácia a výdaj štartových balíkov na Fa Donovaly Night Run 2016, v ktorých si bežci nájdu voucher plný zliav do Parku Snow na Donovaloch, sa uskutoční od 10.00 do 17.00 h. Samotný nočný beh v nádhernej prírode príde na rad o 20.00 h, v cieli dostane každý účastník krásnu pamätnú medailu. Od 21.30 h je pripravené hudobné vystúpenie a parádna Fa penová párty. Nenechajte si preto ujsť toto pestré a jedinečné podujatie, príďte si posledné júlové dni užiť športom v malebnej prírode Donoval.

Registrácia na nočný beh prebieha TU
Registrácia na Fa Kids Nočníček prebieha TU

Viac informácií nájdete na www.bratislavamarathon.com alebo na našom Facebooku

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Príďte si zašportovať do lona krásnej prírody. Donovaly privítajú nočných bežcov
2
Galéria
Zdroj: Park Snow Donovaly
Zdroj: Park Snow Donovaly
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM