Martin Sýkora Krimi

Šťastie mladého Kežmarčana: Pri nehode vypadla mladá žena z auta na diaľnicu

Šťastie v nešťastí mal v nedeľu (28.10.) mladý Kežmarčan, ktorý na jazdu po diaľnici nebude spomínať práve v najlepšom. Havária mala kuriózny priebeh.

Ilustračný obrázok k článku Šťastie mladého Kežmarčana: Pri nehode vypadla mladá žena z auta na diaľnicu
4
Galéria

Pri nehode, ktorá sa stala v nedeľu (28.10.) večer na diaľnici medzi Žiarom nad Hronom a Zvolenom, vypadla z auta na diaľnicu mladá žena.

„Pár minút sedela priamo na diaľnici a akoby zázrakom ju nezachytilo žiadne auto,“ informuje Polícia SR na sociálnej sieti s tým, že pri nehode utrpela ľahké zranenia.

Osobné motorové vozidlo Mitsubishi viedla 29-ročná vodička z Trebišova, okrem nej sa vo vozidle nachádzali dvaja spolujazdci, 22-ročný muž z Kežmarku a 20-ročná žena z Trebišova. Pasažieri sa vzájomne nepoznali, išlo o zdieľanú jazdu.

Vodička podľa polície na ceste neprispôsobila rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky, pričom dostala s vozidlom rotačný šmyk. „Následne narazila do zvodidiel umiestnených na ľavej strane vozovky, odkiaľ ju odrazilo na pravú stranu vozovky,“ opísali policajti priebeh na svojej FB stránke a zároveň upozornili: „BEZPEČNOSTNÝ PÁS V AUTE NIE JE NA SRANDU! NOSTE HO AJ KEĎ SEDÍTE VZADU!“

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM