Pavol Hrabovský Rôzne

Talenty pod Tatrami, hudobný virtuóz a energická zábava: TOP akcie na víkend v Poprade

Druhý tohtoročný víkend prináša mnoho udalostí, na ktorých sa rozhodne nebudete nudiť. Podporíte mladé talenty alebo sa necháte unášať v rytme hudby? Nechajte sa inšpirovať redakčným výberom.

Ilustračný obrázok k článku Talenty pod Tatrami, hudobný virtuóz a energická zábava: TOP akcie na víkend v Poprade
Zdroj: pixabay.com / CC0 1.0

Ščamba

10. januára o 18:00 hod., Dom Kultúry

Veselý koncert plný najlepších skladieb, z ponuky vlastného repertoáru, podporované zábavnými výstupmi – to je skupina Ščamba. Tá je počas svojej dvadsaťročnej existencie známa nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, o čom svedčí 5 vydaných CD. Spolu s nimi sa vám predstaví aj dievčenská skupina Čerešenky.

HK Poprad – Dukla Trenčín

10. januára o 18:00 hod., Zimný štadión Poprad

Kamzíci, s posilneným kádrom, sa na domácom ľade predstavia proti súperovi, ktorý sa momentálne nachádza na štvrtom mieste v tabuľke. Podarí sa domácim zdolať kvalitného súpera a vybojovať víťazstvo?

Jozef Hollý Band & String Quartet

1. januára o 18:00 hod., Dom Kultúry

Virtuozita, vášeň, výnimočný hlas a jedinečná piano show – aj to vám predvedie Jozef Hollý. Filmové melódie nabité strhujúcou energiou, emócie, jazzové prvky a klasické diela. Objavte show, ktorá sa prezentuje ako spájanie malých svetov každého z nás, do nekonečného vesmíru, ktorý nemá hranice – tak ako nekonečný hudobný svet.

Tatras Talent Cup

12 januára od 10:00 a 17:00 hod., Dom Kultúry

Súťažná časť akcie s názvom Tatras Talent Cup prebehne už túto nedeľu o 10:00 hod., kedy sa všetky prihlásené talenty stretnú v boji o víťazstvo. Výsledky budú vyhlasované o 17:00 hod., kedy vás na mieste čaká galavečer, kde budú víťazi jednotlivých kategórií patrične ocenení. Okrem toho, samotní diváci môžu vyhrať zaujímavé ceny. Chýbať nebude ani tohtoročný profesionálny hosť, ktorým je hudobný producent a spevák Pavol Petrík.

Chystáte sa zabávať mimo mesto? Nenechajte si ujsť túto akciu:

Experience House Music Show

11. januára o 21:00 hod., Humno Tatry

Spojenie tanečnej house hudby a hudobných nástrojov, kde zažijete jedinečné verzie tých najlepších skladieb v tomto žánri. Počas večera sa môžete tešiť na súčasné housové štýly ako Future House, Deep House či tvrdší Bass House a EDM v podaní DJa a producenta – Philipee, ktorého doplnia ďalší hostia, ktorých si jednoducho nemôžete nechať ujsť.

Ako to vyzeralo v zamrznutých slovenským mestách, si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Poľadovica na Slovensku
20
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj

Najčítanejšie