Pavol Hrabovský Rôzne

Tradičný jarmok, stand-up comedy a filmový festival: TOP udalosti na tento týždeň v Poprade

Ďalší týždeň je tu a s ním aj mnohé zaujímavé udalosti a akcie. Chystáte sa na jarmok? Vyskúšate si výrobu vianočných ozdôb? Alebo si vychutnáte atmosféru legendárnej kapely? Inšpirujte sa redakčným výberom na tento týždeň.

Ilustračný obrázok k článku Tradičný jarmok, stand-up comedy a filmový festival: TOP udalosti na tento týždeň v Poprade
Foto: Pavol Hrabovský

Snow Film Fest 2019

10. decembra o 18:00 hod., Kino Tatran

Snow Film Fest prichádza po prvýkrát do Popradu. Tešiť sa môžete na šesť jedinečných filmov, plných snehu, ľadu a adrenalínu. Lezenie na Antarktíde, freeride sopky, freeride v Andách, surfovanie v ľadovej zime a nazretie do života horolezca i extrémneho športovca – to všetko, vás čaká už tento utorok.

Temné Kecy

11. decembra o 19:00 hod., New Chicago

Najpredávanejšia a najdrsnejšia stand- up comedy prichádza do Popradu. Čakajú vás tabuizované témy, drsný humor aj kvalitné zoskupenie. Baviť ťa budú: Ivo „Ladižo“ Ladižinský, Jerry „Velmajster“ Szabó, Dano Čistý a Jirka Jakima.

XVII. Tradičný vianočný jarmok

13. – 15. decembra od 10:00 hod., Námestie sv. Egídia

Tradičný vianočný jarmok v rámci popradských Vianoc je jedným z najpríťažli­vejších a najnavštevova­nejších vianočných programov mesta, či regiónu. Tešiť sa môžete na množstvo predajných stánkov s pestrým sortimentom, no predovšetkým na ľudových remeselníkov a ľudovo-umeleckú tvorbu. Chýbať nebude ani pestrý program, ktorý spolu s vianočnou výzdobou vytvorí jedinečnú atmosféru.

Vianoce v múzeu 2019

13. decembra od 9:00 hod., Podtatranské múzeum

Podtatranské múzeum, vás pri príležitosti XXVII tradičného jarmoku, pozýva na tvorivé dielne. Tie sa samozrejme budú niesť vo vianočnej atmosfére. Príďte aj vy zhotoviť vianočné ozdoby z hliny, alebo sa ponorte do pečenia vianočných oblátok.

Nirvana Revival band

14. decembra o 20:00 hod., Rock Fabric

Príďte si vychutnať pravú grunge atmosféru v podarí revivalu jednej z najlepších kapiel histórie – Nirvana. Tešiť sa môžete na najväčšie hity, no hlavne na úžasnú atmosféru a sondu do histórie tohto legendárneho zoskupenia.

Ako to vyzeralo na rozsvietení mesta, si môžete prezrieť v priloženej galérií:

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Čarovná atmosféra v Poprade: Mikuláš rozsvietil mesto
14
Galéria
Foto: Pavol Hrabovský
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM