Pavol Hrabovský Rôzne

Urobte si plány na víkend: TOP akcie v Poprade

Nepreseďte jesenné dni doma. Vybrali sme pre vás zoznam zaujímavých akcií, ktoré si nemôžete nechať ujsť, nielen cez víkend.

Ilustračný obrázok k článku Urobte si plány na víkend: TOP akcie v Poprade
Zdroj: pixabay

2. ročník Podtatranského orieška

19. október o 9:00 hod., Výcvikový areál pre psov Canislog

Výstava psov bez preukazu pôvodu a krížencov sa vracia vo svojom druhom ročníku. Prihlásení miláčikovia budú súťažiť v štyroch kategóriách: Štence, Dospelý pes, Veterán a Najkrajší útulkáč. Okrem súťaže o vecné ceny sa môžete tešiť na sprievodný program, stánky s občerstvením, ale aj s potrebami pre psov a majiteľov.

Sladké 4. narodeniny obchodného centra Forum

19. – 20. október od 9:00 hod., Forum

Obchodné centrum Forum Poprad oslavuje svoje štvrté narodeniny. Pri oslavách nebude chýbať bohatý program, ktorý poteší malých aj veľkých. V sobotu na vás čakajú vystúpenia Zahrajka alebo skupiny S Hudbou Vesmírnou. Chýbať nebudú ani tanečné vystúpenia, sladké workshopy, beauty zóna, tombola a mnoho ďalších atrakcií. Programom vás bude sprevádzať obľúbený moderátor – Matej „Sajfa“ Cifra.

Emtydee in the House

19. október o 21:00 hod., Surprise

DJ Emtydee prichádza do Surprise, kde si aj ty môžeš, už túto sobotu, užiť to najlepšie z elektronickej hudby, ktorá dnes hýbe tanečným svetom. Ako support sa predstaví domáci DJ Schnappi.

Gulash Rallye

19. október o 8:00 hod., Letisko Poprad-Tatry

Aeroklub Poprad pozýva všetkých pilotov, aeroklubákov a priaznivcov lietania na tradičné podujatie spojené so zatváraním tatranského neba – Gulash Rallye 2019 s podtitulom Memoriál Ľubomíra Majerčáka. Pre tých, ktorí by chceli prísť vlastným lietadlom má Aeroklub Poprad pripravené prekvapenie v podobe bezplatného pristátia na trávnatej dráhe letiska.

Hanička a Murko

20. október o 10:00 hod., Dom kultúry

Pre tých najmenších prichádza do mesta predstavenie Haničky a Murka. Tí vyrážajú na jesenné turné k novému cd: „Pesničky pre škôlkarov 2“. Predstavenie kombinuje živý, dynamický koncert a bábkové divadlo. Predstavenie plné hudby, zábavy a prekvapení je určené malým aj veľkým.

Nenechajte si ujsť ani tieto udalosti, štartujúce začiatkom budúceho týždňa:

Manchcester United U16 vs Visla Krakow U16

21. október o 17:00 hod., NTC Poprad

Jesenný tréningový kemp mladíkov z Manchester United Academy znovu obohatí aj priateľský futbalový zápas – tentokrát s hosťujúcim tímom Visla Krakow. Príďte si užiť vychádzajúce futbalové hviezdy na Popradskom štadióne!

Odchody vlakov

21. október o 18:00 hod., Dom kultúry

Adela a Viktor Vinczeovci vystúpia ako protagonisti rafinovanej tragikomédie z pera scenáristu Petra Zelenku. Čaká na vás 90 minút absurdných situácií, láskavého humoru a nečakaných zauzlení, ktoré vás prinútia sa zamyslieť nad úlohami, ktoré v živote máme.

Ako vidia jeseň naši čitatelia? V priloženej galérií si môžete prezrieť ich zábery tohto ročného obdobia – fotené nielen v Poprade.

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Popradská jeseň objektívmi čitateľov: Tieto fotky vám spravia deň
37
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie