Utorok 23. júl 2019 Oľga  17 °C
Pavol Krupka Rôzne

VIDEO: V škôlke oslávili sviatok oteckov špeciálnou šou!

Asi všetkým je dobre známy sviatok Deň matiek. Oslávili ste však Deň otcov? V materskej škole na Dostojevského ulici na tunajších oteckov nezabudli. Ako darček im k celosvetovému dňu pripravili špeciálny zábavno-súťažný program.

Ockovia však neboli pasívni, ako to často pri podobných programoch pre rodičov býva. Naopak, v rôznych zábavno-súťažných úlohách mohli ukázať svoju šikovnosť a tiež to, ako si so svojimi detičkami rozumejú.

Chvíle oddychu medzi jednotlivými disciplínami vyplnili najmladšie gymnastky tunajšieho športového klubu, z ktorých viaceré sú ešte len škôlkarky. Športový výkon a dávku napätia priniesol biketrialový jazdec Lukáš Roth so svojou šou.

Pozrite si obidve videá. V prvom sú zachytené výkony zmiešaných dvojíc s atmosférou v rovnako zmiešanom obecenstve a tiež komentáre detičiek. V druhom videu sa nachádza celé vstúpenie biketrialistu Lukáša Rotha.

Poprad24 Foto: Pavol Krupka Video: Pavol Krupka [youtube=440,248]h­ttp://youtu.be/S8PScB4J­tIw[/youtube] [youtube=440,248]h­ttp://youtu.be/RQH9AF­kdHn4[/youtube]

den-otcov
17
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.