Kultúra

Zabojujú o prestížnu korunku: Zoznámte sa so semifinalistkami Miss východné Slovensko

Ktorá je vašou favoritkou? Zo štyroch kastingov vzišla táto 14-členná semifinálová zostava Miss východné Slovensko 2020.

Ilustračný obrázok k článku Zabojujú o prestížnu korunku: Zoznámte sa so semifinalistkami Miss východné Slovensko
15
Galéria
Zdroj: Rudolf Voit

„Krásne ženy sú to, čím na východe núdzou netrpíme,“ uvádzajú organizátori súťaže Miss východné Slovensko 2020, ktorá už pozná svoju semifinálovú zostavu.

Finále v marci 2020

Tvorí ju 14 krások, pričom tie vzišli zo štyroch kastingov. Konali sa v Poprade, v Prešove a dvakrát v Košiciach. A v metropole východného Slovenska sa 27. marca 2020 uskutoční aj finálový večer.

V ňom sa však predvedie už len 12 finalistiek. O tom, ktoré to budú, rozhoduje verejnosť prostredníctvom „lajkov“ na facebookovej stránke súťaže.

Semifinalistky majú už za sebou aj prvé sústredenie, ktoré sa uskutočnilo v Krompachoch. Vo finále ich bude tradične čakať niekoľko divákmi obľúbených disciplín.

Miss východné Slovensko je pokračovaním formátu Miss Domaša. Najprestížnejšia súťaž krásy na východnom Slovensku uzrela svetlo sveta po prvý raz v roku 1996 v oblasti Valkov.

V tomto roku došlo k zmene titulu Miss Domaša na titul Miss Východné Slovensko. Podmienkou pre účasť na kastingoch bol okrem iného pôvod na východnom Slovensku.

A teraz si už v pripojenej fotogalérii pozrite semifinalistky Miss východné Slovensko 2020.

Z castingov vzišlo 14 semifinalistiek: Jedna z nich bude Miss východné Slovensko
15
Galéria
Zdroj: Rudolf Voit
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM