Dodys Zubal Iné športy

28.11.2015 pokračovala Popradská futsalová liga 3. a 4. kolom. Zatiaľ suverejne kráča súťažou družstvo B-teamu. Neokúsilo prehru ani v druhom dvojkole. Naopak minuloročný líder Young Guns sa zatiaľ trápi.

Ilustračný obrázok k článku B-team na víťaznej vlne. Gunners v záverečných minútach zvrátili zápas s obhajcom titulu

V sobotu sme videli dokonalý zvrat v prvom zápase Young Guns proti Gunners. Young Guns ešte tri minúty pred koncom vyhrávali s nováčikom súťaže 3:1. Ten v záverečnom tlaku dokázal zaskočiť súpera, efektivitou útokou streliť tri góly a uštedriť už druhú prehru mladíkom.

Gunners sa v druhom sobotňajšom zápase natrápili s dobre pozične hrajúcim Beer Boys. Pivári vyhrali polčas 2:0. V druhom polčase však zbytočne otvorili hru, čo Gunners využili a trestali gólmi. Beer Boys doplatil i na chudobnú lavičku, v závere zápasu im dochádzali sily.

Livers Pub Matejovce mali v tomto dvojkole tiež málo hráčov v „zálohe“, za brankára museli zaskočiť hráči. I to napovedalo ich sobotňajší neúspech.

Matejovce i Beer Boys vyšli v sobotu bodovo naprázdno. Elron Team zvíťazil v jednom zápase, čím sa posunul na 4. miesto. Darilo sa Svitekovi z B-Teamu, ktorí strelil v tomto dvojkole sedem gólov a postavil sa na čelo strelcov.