KOMPLETNÝ PREHĽAD: Aktuálne futbalové výsledky v regióne

Pozrite si víkendové výsledky Tipos III. ligy Východ, IV. ligy Východ, V. ligy Sever, VI. ligy Podtatranskej, 1. ČEZ triedy, 2. a 3. triedy.

Peter Handzuš

Tipos III. liga Východ

ŠK Odeva Lipany – FK Bodva Moldava nad Bodvou 2:2
ŠK FUTURA – MFK Dolný Kubín 2:1
FC Lokomotíva Košice – TJ ŠK Kremnička 2:0
MŠK Žilina (B) – MFK Vranov nad Topľou 4:1
1. FC Tatran Prešov (B) – MŠK Námestovo 2:0
ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves – MŠK Fomat Martin 0:2
MFK Košice (B) – TJ Baník Ružiná 1:1
SLAVOJ Trebišov – FK Poprad 1:2

IV. Liga Východ

FK Svit – MFK Slovan Giraltovce 0:1
FK Drustav Svidník – FK Družstevník Plavnica 0:3
FK Pokrok SEZ Krompachy – FK Starý Smokovec, Vysoké Tatry 0:0
MŠK Tesla Stropkov – MFK Slovan Sabinov 1:1
MŠK Spišské Podhradie – MFK Snina 0:1
FK Haniska – FK Spišská Nová Ves 2:2
TJ Veľké Revištia – MFK Zemplín Michalovce (B) 1:0
FK Košice – Barca – TJ FK Vyšné Opátske (A) 0:3

V. Liga Sever

MFK Stará Ľubovňa – OŠK Kľušov 2:2
FK Slovan Kendice – TJ Sokol Ľubotice 3:0
OFK Dlhé Klčovo – OFK – SIM Raslavice 1:2
OŠK Fintice – ŠK Štrba 2:3
TJ Rozvoj Pušovce – MŠK Spartak Medzilaborce 3:1
MsFK Hanušovce nad Topľou – F.O. AJAX Pakostov 1:0
OFK Tatran Kračúnovce – TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom 2:0
FK Tatran Zámutov – 1. MFK Kežmarok 4:2

VI. liga Podtatranská

TJ Štart Hrabušice – TJ Lokomotíva Margecany 4:0
OFK Kravany – MŠK Slavoj Spišská Belá 6:2
TJ Slovan Smižany – OŠK Teplička 6:1
FK 1931 Hranovnica – FK Poprad (B) 1:3
FK Slovan Helcmanovce – TJ Družstevník Spišské Bystré 1:0
ŠK Harichovce – AŠK Maria Huta Gelnica 0:1
FK 05 Levoča (A) – TJ Slovan Nálepkovo 0:2

1. ČEZ trieda

OFK Veľký Slavkov – OFK Vikartovce 1:2
ŠK Lučivná – TJ Tatran Liptovská Teplička 3:3
TJ Toporec – MŠK Slavoj Spišská Belá (B) 4:2
TJ Družstevník Batizovce – FK 49 Spišský Hrhov 5:4
FK Veľká Lomnica – 1. FC Mengusovce 1:0
TJ Baník Hôrka – OŠK Spišský Štvrtok 1:3
FK Thermal Park Vrbov – ŠK Zemedar Poprad – Stráže 0:2
TJ Tatran Ľubica – TJ Partizán Vernár 1:0

2. trieda

OFK Šuňava TJ Dunajec Spišská Stará Ves 1:3
TJ Spišský Štiavnik – FK Gánovce 6:2
FO Vlková – ŠK Tatran-Mlynčeky 1:1
TJ Iskra Stará Lesná – OFK Prebojník Hozelec 0:0
OFK Jánovce – TJ FO Výborná 2:0
Družstevník Dravce – FK Granč – Petrovce 3:0
FK Žakovce – TJ Tatran Huncovce 1:2

3. trieda A

FK Bijacovce FK – Družstevník Kurimany 3:0
TJ Požiarnik Vlkovce – FK 05 Levoča (B) 1:2
ŠK Vítkovce – Klčov – ŠK – obce Dúbrava 7:0

3. trieda B

TJ Tatran Osturňa – Mladosť Matiašovce 1:04
TJ Tatran Spišské Hanušovce – TJ „DYNAMO“ Podhorany 2:00
FK Ihľany – Družstevník Franková 2:02

Zdroj: Dnes24.sk

Komentáre k článku

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Okomentujte článok ako prvý.

Zaujme vás