Monika Gécziová Kultúra

Spestrite si víkend: Vyberte si z akcií, ktoré sa budú konať v Poprade a okolí

Ak sa rozhodnete, že ležať doma na gauči vás celý víkend nebaví a ani mrznúť vonku nie je to pravé orechové, vybrať si môžete z akcií, ktoré ponúka naše mesto a okolitý región.

Ilustračný obrázok k článku Spestrite si víkend: Vyberte si z akcií, ktoré sa budú konať v Poprade a okolí
Zdroj: TASR

Rytie ornamentov

16. februára od 12:00 do 14:00 – Galéria ÚĽUV, Tatranská Lomnica Sprievodné podujatie k výstave s Kožou na trh. Rytie ornamentov a našívanie praciek na opasok predvedie Peter Krnáč. Vstup voľný

75 Tajomstiev lanovky

16. februára o 18:00 – Tatranská Lomnica Zažite magickú atmosféru, vráťte sa v časoch tatranských a odhaľte zákutia stanice lanovky. Takúto možnosť máte úž túto zimnú sezónu v rámci osláv 75. výročia.

Matejovský ples rodičov a školy

16. februára o 19:00 – Kaskáda, Poprad- Matejovce Moderátorom večera bude Binďo  a zabávať bude skupina Avanti. V tombole môžete vyhrať – dovolenku do Chorvátska, práčku, televízor a iné skvelé ceny. Cena 38 eur.

Fašiangová zábava

16. februára o 19:00 – Kultúrny dom, Svit – Pod Skalkou Príďte sa zabaviť na tradičnú fašiangovú zábavu. Do tanca bude hrať Duo New Line. Vstupné je 20 eur.

Ostrov v Groteske

16. februára o 20:00 – Groteska Art Caffe, Poprad Koncert domácej kapely s novým programom. Vstupné dobrovoľné.

Prázdninová retro električka

17. februára o 9:00 – Železničná stanica Poprad-Tatry Zoberte deti a celú rodinu a vyrazte si do Tatier Retro električkou „trojčaťom“. Základný jednosmerný lístok na jedno pásmo vás vyjde 3 eurá, za dieťa zaplatíte 2 eurá a sieťový celodenný bude stáť 10 eur.

Paci Pac Deťom 2019

17. februára o 10:00 – Dom kultúry, Poprad Paci Pac predstavia nové CD i posily v kapele a pripravený je obohatený program.

Stíhačky okolo Jakubianky

17. februára o 10:00 – štart od bistra Štelka, Nová Ľubovňa Tretí ročník pretekov v behu na lyžiach Stíhačky okolo Jakubianky. Pripravené sú aj sprievodné podujatia, kratšie trasy pre deti, streľba zo vzduchovky a vozenie konským záprahom.

Horúci Valentín Trochu inak

17. februára o 17:00 – Hotel Lomnica, Veľká Lomnica Talkshow s moderátorkou Adelou Vinczeovou, ktorá vyspovedá markizáckeho redaktora a hrdého Tatranca Jána Tribulu. Tešiť sa môžete i na charizmatického speváka rusínskych piesní Štefana Šteca či na účastníčku programu Teach for Slovakia Máriu Mydliarovú. Cena vstupenky je 25 eur, VIP vstupné zahrňujúce pozvanie na pohárik s Adelou po predstavení, je 40 eur.

HK Poprad – DVTK Jegesmedvék

17. februára o 17:00 – Zimný štadión, Poprad 52. kolo Tipsportligy medzi HK Poprad – DVTK Jegesmedvék. Vstupné 5 a 4 eurá.

Divadelné fašiangy – Pohreb

17. februára o 18:00 – divadelná sála, Spišská Sobota V rámci Divadelných fašiang si pre vás Divadlo DINO Piešťany pripravilo čiernu komédiu Pohreb. Tragikomická príprava mäsiara Pohánku na smrť. Predstavenie je plné vtipných až komických situácií, ktoré smerujú k trpkému vyzneniu – ceste do hrobu sprevádzanej ľudskou chamtivosťou a zlobou. Vstupné 6 eur.

foto: ilustračné

Zdroj: poprad.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie