Monika Gécziová Rôzne

Štyria súrodenci z útulku vo Švábovciach. Zvládli boj o život, teraz túžia po domove

Štyri rozkošné šteniatka z opusteného domu majú asi len pol roka, už však museli bojovať o svoje životy. Zvládli to a teraz hľadajú nové domovy a rodiny, kde by boli prijaté a milované.

Ilustračný obrázok k článku Štyria súrodenci z útulku vo Švábovciach. Zvládli boj o život, teraz túžia po domove
8
Galéria
Foto: Michal Tropp

Šteniatok, ktoré boli nájdené v opustenom dome, bolo pôvodne šesť. Dvom zo súrodencov sa už nový domov našiel, zvyšní štyria zatiaľ také šťastie nemali. Narodili sa pravdepodobne v septembri minulého roka a už museli bojovať o svoje životy so zákerným ochorením.

„Našťastie všetko zvládli a čakajú na svoje dokonalé rodinky. Sú to hravé a priateľské šteniatka plné chuti spoznávať svet. Treba ich len správne viesť a učiť a budú z nich tie najlepšie psíky na svete,“ prihovára sa za krásnych psích súrodencov predsedníčka OZ Cesta za domovom Lenka Zolnierčiková s tým, že všetci štyria sa dobre znášajú aj s iným psíkmi a mačičkami.

Cake, Candy, Cookie a Donut budú v dospelosti pravdepodobne stredného vzrastu. Ak sa vám páčia, neváhajte, odmenia sa vám nekonečnou láskou. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a kastrácia do jedného roka od adopcie.

Vo švábovskom útulku je psíkov čakajúcich na nový domov ešte oveľa viac.

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: poprad.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM