Pavol Hrabovský Kultúra

Valentín v znamení hudby, exotickej Afriky a fašiangov: TOP udalosti na víkend v Poprade

Víkend plný lásky je tu. Spolu s ním prichádza aj množstvo zaujímavých akcií. Bude to hokej, energická zábava, či ochutnávka afrických plodín? Inšpirujte sa redakčným výberom.

Ilustračný obrázok k článku Valentín v znamení hudby, exotickej Afriky a fašiangov: TOP udalosti na víkend v Poprade
Zdroj: pixabay

Black Valentine vol. 4

15. februára o 18:00 hod., Rock Fabric

Nejedno metalové srdce zaplesá už túto sobotu! Pre všetkých milovníkov metalovej hudby a Valentínu je tu akcia pre všetkých milovníkov tohto žánru. Tešiť sa môžete na päť kapiel, ktoré ti naservírujú to najlepšie zo svojich repertoárov.

Bassaker vol. 9

15. februára o 21:00 hod., Kozlovňa Divoká Dunivá párty, známa ako pokračovanie Bassaker ságy, ktorá sa opäť uskutoční v Poprade. Vychutnaj si aj ty správny DNB v podaní tých najlepších znalcov tohto žánru.

Djembe Karneval – KarmaFest

15. februára od 7:30 hod., Kino Máj – Poprad-Veľká

Fašiangy sa blížia a spolu s nimi aj karnevalová sezóna! Preferujete hipisácke rainbow akcie a máte radi Djembe Picnic? Potom si určite nenechajte ujsť Djembe karneval, ktorý sa bude konať už tento týždeň v Poprade. Tešiť sa môžete na zaujímavý program, capoeira workshop, tvorivé dielne, chutné občerstvenie a mnoho ďalších atrakcií, ktoré rozhodne stoja za návštevu.

Africké trhy v Poprade

16. februára od 10:00 hod., AquaCity Poprad

Africké plody prichádzajú priamo k nám do Popradu. Príďte objaviť a ochutnať to najlepšie z ugandských záhradiek a sadov, či božské korenie zo Zanzibaru. Nebudú chýbať aj sladké dobroty v podaní čokolády, kakaa, či čerstvých kakaových bôbov.

Majstrovstvá sveta 1970

16. februára o 18:00 hod., Kino Tatran

Slávnostné premietanie troch sníkov, s účasťou tvorcov, pri príležitosti 50. výročia Majstrovstiev sveta 1970 v klasických lyžiarskych disciplínach, ktoré sa konali vo Vysokých Tatrách. Projekcie sa zúčastnia: režisér Milan Černák, strihačka Margita Černáková, dramaturg Rudolf Urc a kameraman Vladimír Holloš.

Tie najkrajšie scenérie zo Skalnatého plesa, môžete vidieť v priloženej galérií.

Nezabudnite nás sledovať na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší obsah z Popradu a okolia.

Scenérie, ktoré nám môže zavidieť celý svet: Čarovné zábery zo Skalnatého plesa
9
Galéria
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM