Pavol Hrabovský Rôzne

Detský festival, najznámejšie dvojičky a letné koncerty: TOP udalosti v Poprade a okolí

Uvoľnenie opatrení prináša prvé ovocie v podobe udalostí, ktoré na vás čakajú už tento víkend. Bude to koncert, festival pre najmenších alebo posedenie v kine?

Ilustračný obrázok k článku Detský festival, najznámejšie dvojičky a letné koncerty: TOP udalosti v Poprade a okolí
Zdroj: pixabay.com

Letné udalosti klopú na dvere. Inšpirujte sa redakčným výberom a spríjemníte si víkend akciami, ktoré čakajú len na vás. Bude to návšteva aquaparku spojená s koncertom, či vybláznenie sa v objatí pop-rockovej hudby?

Hokejový sen

10. júla o 19:00 hod., Kino Tatran

Dokumentárny film Hokejový sen zachytáva unikátnu atmosféru košického šampionátu prostredníctvom dvoch postáv, dvoch príbehov a dvoch hokejových generácií. Sledujeme Ladislava Nagya, majstra sveta a jednu z najväčších hviezd klubu HC Košice. Na druhej strane je nádejný mladý hokejista z východného Slovenska, 9-ročnému Jonáš Pahuli. Kým jeden si užíval prvé dotyky slávy a zlatú radosť v Göteborgu 2002, ten druhý vtedy ešte nebol na svete a kontakt s veľkým hokejom či slovenským úspechom nikdy nezažil.

Detský Festival – Tatranský sen

11. júla, Bachledová Dolina

Do Bachledky zavíta veľká akcie pre deti. Počas celého dňa na vaše ratolesti čakajú tradičné atrakcie strediska – veľké trampolíny, bobová dráha, suchý tobogan, bobová dráha, a mnohé ďalšie. Tatier pricestuje aj mnoho hostí ako: Paci Pac, Kúzelník Peter Šesták, Šašo Jaro, Tárajko A Popletajka a taktiež ich nová kamarátka, princezná z krajiny za dúhou Dúhalka. Chýbať nebudú ani vzácni hostia – slovenskí hokejoví reprezentanti. Pre väčších odvážlivcov je tu obľúbený chodník v korunách stromov.

TWiiNS

11. júla, od 13:00 hod., AquaCity Poprad

Najznámejšie slovenské dvojičky sa predstavia na letnom koncerte, priamo v najznámejšom popradskom kúpalisku. Užite si najznámejšie hity, skvelý program a zábavu, ktorú osviežia jedinečné vodné atrakcie. Chýbať nebude ani autogramiáda a tých najmenších zabavia populárne postavičky – Mimoni. Tí vaše ratolesti dosýta vytancujú v rozprávkovej mini-disco.

Massriot – Bude To Fajn Tour 2020

11. júla, od 20:30 hod., Mamut Poprad

Slovenská pop-rocková kapela Massriot prichádza do Popradu, v rámci Bude To Fajn Tour. Rožňavskí chlapci ti naservírujú to najlepšie zo svojho repertoáru, v ktorom nájdeme viaceré horúce novinky. Chýbať nebude ani niekoľko prevzatých piesní, ktoré odejú do svojho jedinečného štýlu.

Drahosh B2B Elsy

11. júla, od 22:00 hod., Surprise Poprad

Techhouse, house, elektro a techno v podaní top DJ dvojice. Elsy a Drahosh prichádzajú do Popradu, kde na konci týždňa môžeš očakávať to najlepšie z ich špeciálneho výberu. Milovníci týchto žánrov rozhodne nebudú ľutovať. Samozrejme nebude chýbať ani kopec zábavy, ktorý vynikajúco padne počas letného víkendu.

Kde v Poprade vyrastie nový kruhový objazd? To sa dozviete v priloženej galérií.

Nezabudnite nás aj naďalej sledovať na našom Facebooku a Instagrame. Nenechajte si ujsť aktuálny obsah z Popradu a okolia.

Na tomto mieste vznikne nový kruhový objazd
3
Galéria
Zdroj: Mesto Poprad
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie